Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wegunia

DŁUGIE SPODNIE!!!

Polecane posty

Gość wegunia

Witam wszystkich, mam 182 cm wzrostu i zawsze problem z długimi spodniami. Szlak mnie już trafia jak ide do sklepu i wszystko jest na mnie za krótkie, mam 115-117 cm długość boczną. Jedyne co ostatnio udało mi się znaleźć to spodnie od dresu [w których wyglądam jak krowa bo są za duże}. Bardzo bym chciała żebyście napisały mi adresy jakiś stronek sklepów internetowych z długimi spodniami, bluzkami które nie mają za krótkich rękawów itd.. Ja ze swojej strony mogę wymienić firmy które znajduję u sprzedających na allegro i które posiadają w swej ofercie spodnie dla nas długich: ZIZZI, ZIZZI JEANS, VETO, GINZ FIZZ, SOLEIL, DEFACTO, DELUCA....Czasem znajduje tam coś za przestępną cenę ale rzadko ponieważ osób z długimi nogami i stopami jest coraz więcej i każdy chce je miec, popyt przewyższa podaż jak widać... Proszę, piszcie jak coś długiego znajadziecie.. A i jeśli któś z Was wybiera się lub mieszka w okolicach Łodzi to w Ptaku w hali B stoisko 209 chyba albo 207 [w każdym razie same spodnie i nic więcej to latwo się je znajdzie] są spodnie wizytowe w kancik z bardzo ładnych tkanin, letnie i zimowe, nawet z satyny raz kupiłam i niekiedy są na mnie za długie!! Rewelacja! Cena spodni ok 50 zł. Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o info w wolnej chwili zrobie zdjęcia i wyśle bo mam chyba z 5 par od nich. NAPRAWDE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wegunia
a jak macie jakieś niepotrzebne spodnie długie do sprzedania to poproszę o zdjęcie! Szukam jeansów i nie ma!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to zizzi
a rozmiar? dl;ugosc to nie wszystko...poza tym co za podawanie bocznej? ona nie ejst obiektywna (zalezy od wyskosoci stanu spodni...ja bym sie bala tak kupic, zawsze patrze na wewnetrzna dlugosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to zizzi
troche dziwne to co mowisz o cenach...ja na allegro kupuje zazwyczaj za dlugie i musze skraca lub/i podwijac...sama niska nie jestem, wewn. flugosc potrzbeuje 84cm...a wiekszosc spodni kupowalam na 87-89....wlasnie dlatego, ze udalo mi sie wylicotowac tanio :) nowe po ok. 40zl...dodam, ze jestem uczulona punkcie jeasow...nie znosze jasnych, stretchowanych wygladajacyh jak gumiaki, faktur rodem z targu, zbednymz dobien...krysztalkow, dziecikow i nie wioadomoczego jeszcze...no i tych paskudnych rozjasnianych plam (ja rozumiem ewentualnie delikatynie, ale te wrecz biale plamska na granatowych jeansach to tragedia)...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wegunia
rozmiar 44/46, długośc wewnętrzna 85-57 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wegunia
napisałam z błędem - długość boczna 85-87 - minimum. Najlepsze są właśnie 87-89 ale to już marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wegunia
Dzięki! Jedne mi się spodobały i juz licytuje!! I nie wiem dlaczego ale zawsze sugerowałam się długością boczną a nie wewnętrzną!! Dziękuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmaaaarrrrri
O ja własnie tez zalicytowałam! Dzieki. Mam ten sam problem niestety! Duża stopa, długie nogi, długie ręce i duży rozmiar! Ale ile miejsca do kochania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest fetyszym
kobieta w spodniach!!! Waszym naturalnym ubiorem jest spódnica!! Spodnie są dla mężczyzn. Kobieta w spodniach to zwyczajnie fetyszyzm damski!! pewien rodzaj zboczenia! I wy śmecie ubliżac facetom że są zboczeni jak chodzą w rajstopach pod spodnie? Fetyszystki seksualne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laska w spodniach
Ja chodze w spodniach bo są poprostu wygodniejsze!! A naszym naturalnym strojem jest skóra! Jeśli Ty lubisz spódnice to sobie w nich chodź ja nie mam nic prtzeciwko. I taki jesteś mądry a piszesz o rajtuzach które zakładasz pod spodnie a my mamy latać w spódniczkach i dupy nam maja marznąć? Nie!! Kobiety!! Zakładajcie spodnie!! Długie, krótkie jakie chcecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytjre
jak jestes z lodzi to wstap do sklepu ZARA - sama mam 175 cm wzrostu i wwszystkie spodnie sa tam na mnie za dlugie chyba lepiej prztmierzyc niz kupowc w ciemno prze net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to zizzi
Nie ma za co :) Tego ejst więcej, tyle, że nie chce mis ie zukac... PRoponuje wejsc w dzial jeansow na allegro i wpisywac jakos lowa kluczowe np "44 88" albo "XXL 89" i dac szukanie w opisach rozniez...wyskocza tez takie spodenki co maja np 88cmw biodrach, ale powinny wyskoczyc takze tez taka dl. wewn....w koncu ceferka jest w opsie. mzoecie tez sprobowac tak wpsiujac dl boczna....nie akzdy sprzedajacy wpisuje dl. wewn. - wtedy mozna dopytac juz o nia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia_ pysi0a
O ja też mam ten problem!! Wszystko za krótkie!! i rękawy też!! Czasem znajduje cos w odzieży na wage!! I to całkiem fajowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długie spodnie
można kupić w sklepach : lee, wrangler, big star (tu zawsze znajde długosć), levis ma dlugosc 36 ktora nieraz jest mi za dluga, dzis kupilam rurki w orsayu i okazaly sie dlugie (pierwszy raz w zyciu mi tam cos bylo odpowiednio długie), poza tym zara- czasami je podwijam nawet:) dodam ze mam 181zm wzrostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długa 222222
ja również mam ten propblem, podajecie tu sklepy w których spodnie są drogie, a mnie nie stać na nie, nie ma nic tanszego? Nie wchodze nawet do takich sklepów bo nie bede miała czym zapłacic, napiszczcie jakies tansze... i jakie tam są ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugie
no bez przesady, w orsay jest tani przeciez... kupuje w takich sklepach bo wole miec jedna firmowa rzecz niz kilka tandetnych gowien ktore zaraz mi sie rozleca:/ dlatego nosze pozniej spodnie 3 lata albo i wiecej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggggggga
Ja również kupuje w orsay'u ale czaserm tez na allegro, polecam jedno i drugie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHA HAHAHAaaa
juz to widze jak kupujesz w orsayu ic hodziw nich 3 lata :o malenka, wszyscy wiedza, ze ubranai do tego sklepu szyja tes ame formy zewnetrzne co produjuja masowki na targi i bezformowe sklepy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugie
wyraznie napisalam, ze orsaya nie lubie i kupilam tam pierwsza rzecz od lat, a spodnie ktore nosze dlugo kupuje z reguly w anglii w hilfigerze, laurenie, zarze, mango lub w levisie:) i pisalam o zarze i wranglerze, promodzie tak??? orsay podalam jako sklep dla wysokich ktorych nie stac na te firmy. czytaj ze zrozumieniem oszołomko:) p.s. w orsayu w ogole wali lumpeksem, zauwazyl ktos??? kupilam tam te rurki dlatego, ze bede je nosila tylko do kozakow, sporadycznie, wiec szkoda bylo dawac za inne kupe kasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgodze sie
nosilam dzinsy z zary chyba dwa lata i to prawie non stop, tak je uwielbialam. gdyby nie fabryczne przetarcia ktore po dwoch latach mialy prawo sie przetrzec za mocno bylyby moimi ukochanymi spodniami do dzis. sa moim zdaniem lepsze wranglerow. big stary sa bardzo trwale, mam jedne od 6 lat i juz teraz fason mi nie gra, ale moglabym nosic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżula
Hej mam ten sam problem .Mierzę sobie 186 cm a moje nogi mają w tym 116 cm udziału ,nie mogę kupić spodni na siebie.Dobrze że mam zawód odziżowca to zawsze coś sama sobie uszyje.Ale kupiłam właśnie spodnie idealne na mnie a też noszę rozmiar 46 na allegro .Sietnie leżą i mierzą 116 cm jak w mordkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaOla
Proponuję odzwiedzić www.tallstreet.pl - mają tam naprawdę długie spodnie, w ogóle cały sklep jest dla wysokich kobiet. Taką klasykę mają, ale myślę, że się to wkrótce rozwinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zauwazylam ze skórzane
sa zawsze sprzedawane za dlugie aby mozna bylo skrócic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam!:)
Mam dlugie- bardzo spodnie do sprzedania!:) proszę pisać: citrina73@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziu....bal
hmm. ja mam 184 wzrostu i potrzebuje długich rurek takich podartych .. gdzie moge dostać ... a rozmiar nosze 27 na 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórzane i chyba
skóropodobne fabrycznie maja bardzo dlugie nogawki aby mozna je bylo skrócic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja idę na bal dzisiaj..
Długie spodnie ma big star, jak na mnie często też jest problem, to tam są te najdłuższe za długie. A też noszę 115 cm długie, mimo, że jestem trochę niższa, ale noszę wyższe buty, więc muszą być dłuższe. Wszędzie kupuję na długość rozmiar 36, a w Big Starze 34.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elEctre
Na www.tallstreet.pl spodnie mają świetne, pierwszy raz widzę takie długie nogawki, no po prostu bomba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×