Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobra maszyna do szycia

Polecane posty

Gość gość

Cześć, mam do was pytanie. Mam w domu maszynę do szycia, robię na niej jakieś drobne poprawki i szyję proste blizki czy spodnice. Tak mi się to spodobało i moim kolezankom, ze pomyslalam o szyciu profesjonalnym. I szukam jakies dobrej maszyny do szycia, takie z overlokiem i innym dodatkami, zebym mogla szyc bardziej skomplikowane ubrania. Co polecacie, bo tyle tego ze sama nie wiem jaką firmę wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesteś krawcową z zawodu? Może coś dla mnie uszyjesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarapatka
Zobacz,ze tu sa takie nawet za 70 kafli: http://www.skapiec.pl/cat/361/sort/price_r masakra jak drogo! Pewnie potrzebujesz zdecydowanie mniejsza i tansza :) Mysle,ze za max 500 zł dostaniesz dobra...mzoe jakiegos Łucznika? Ja mam tej firmy i jestem calkiem zadowolona, a z drugiej strony nie uzywam jej tak profesjonalnie jak Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dobrą maszynę do szycia, jeszcze produkcji radzieckiej. Czasami jednak się psuje ze starości to zawożę ją do naprawy do firmy http://zaszywarki.pl/ Nie wyobrażam sobie zamiany jej na nowy model. To co jest stare to ma duszę, dobrze pracuje i oryginalnie wygląda. A że od czasu do czasu się psuje to trudno taka natura, złośliwość rzeczy martwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już zdecydujesz się na konkretny model to wejdź na stronę: e-import.pl i kup swoja wymarzoną maszynę prosto od producenta. Ten internetowy sklep pozwala dużo zaoszczędzić zarówno pieniędzy jak i czasu. Oprócz sprzętów elektronicznych znajdziesz tam wiele innych ciekawych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony mogę polecić Ci maszyny do szycia od https://www.sintex.pl/ - to bardzo dobra firma, mają spory wybór maszyn w dość przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Singer ma dobre maszyny do szycia. Mam maszynę normalną i overloka. Bardzo dużo tez zamawiam własnie do overloka nici z hurtowni www.rozmaryn-tex.pl mają dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja własnie szukam jakiejś hurtowni z dobrymi cenami. Niestety overlok pożera nici a jak wiadomo nic do overloka nie sa tanie. Sprawdze ofertę tego sklepu rozmaryn-tex i moze beda mieli przyzwoite ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Rozmarynie można zamówić w dobrej cenie super szpule do overlocka ja tam zamawiam już od lat i nigdy nie kupiłam nitki w innym sklepie niż od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×