Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Renkaaa

Mały biustonosz - 60D, gdzie kupić?

Polecane posty

Gość Renkaaa

Pomóżcie, nigdzie nie mogę znaleźć na siebie stanika :( Jestem zmuszona kupować 65, chociaż we wszystkich salonach mówią mi, że i tak jest za duży, a mniejszego nie mają. Jak noszę na ramiączkach to nawet jest okej, ale bez ramiączek już go nie założę, bo się nie trzyma, a wiadomo - czasem zakłada się np. sukienkę bez ramiączek i wtedy stanik z ramiączkami wygląda tragicznie ;( W internecie znalazłam aż 1, ale nie chcę zamawiać przez internet, bo nie wiadomo jak leży, jaki materiał i w ogóle. Znacie jakieś sklepy, Wrocław, Wałbrzych, gdzie można znaleźć małe rozmiary staników? Mam wrażenie, że producenci biustonoszy zapominają o mniejszych kobietkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagódka-niebudka
w castoramie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka56
60D hahah to jakiś żart? Ja mam 75B i jest na mnie za wąski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość We wrocławiu masz bardzo dużo
Wrocław Avocado, ul. Świdnicka 40, 1 piętro, lokal nr 111 (C.H. Renoma) Brafit Studio, ul. Hłaski 40 Milla, ul. Ruska 34 (Pasaż Mikołajski) Milla, ul. Stawowa 2/1 OnlyHer, ul. Wł. Jagiełły 3/7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość We wrocławiu masz bardzo dużo
Wałbrzych Brafitteria, ul. Limanowskiego 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość We wrocławiu masz bardzo dużo
Karolinka, może Ty po prostu jesteś gruba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość We wrocławiu masz bardzo dużo
Tutaj jeszcze znajdziesz staniki Ewy MIchalak ŚWIAT STANIKÓW Wrocław, Drukarska 38 izabela.markiewicz@poczta.fm Ewa ma ścisłe 65tki, może będą na Ciebie dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka56
hhahahah dobre sobie całe życie jestem jak patyk:D Wlasnie siedze przed kompem i obzeram sie czym popadnie bo moim celem jest przytycie 5 kg:) Wiec nie ryzykowałabym na twoim miejscu mówiąc że jestem gruba::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość We wrocławiu masz bardzo dużo
żeby przecietna 75tka była na Ciebie za ciasna musiałabyś mieć ponad 80cm CIASNO mierzone pod biustem ;) Czyli luźno około 85, a nie powiesz mi chyba, że to jest mało? Może masz po prostu zły stanik, który Cię uciska fiszbinami, a Ty zwalasz winę na obwód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyp
karolinka albo jesteś gruba, albo masz źle dobrany stanik, bo te z 75 pod biustem są na babki mające 80 cm pod cyckami. Więc wybacz ale patykiem nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka56
hahaha a gdy Ci powiem że ważę 45 kg i mam sporą niedowagę? W miseczce B sie mieszcze ale niektore staniki dopinam na ostatnią klamerkę. Wiec mnie nei wpedzac w jakas anoreksje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
Karolinka 56 - No to nie wiem jak masz dobrany stanik, ja mam 158 wzrostu i waże 47kg i 65 jest na mnie za duże. Dzięki dziewczny za wszystkie adresy, a powiedzcie mi jeszcze, czy ceny są tam w miarę znośne? Bo ostatnio widziałam jakiś sklep gdzie ceny były kosmiczne, ponad 300zł niektóre staniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja kupuję na www.kontri.pl ceny przynajmniej znosne, a jak jest promocja to nieraz mozna i za 40zl fajny upolowac. Z tymze ja nosze zwykle obwod 65, czasem tylko 60 ale takie tez tam są. Wejdz w zakladkę biustonosze i przefiltruj podając swoj rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość We wrocławiu masz bardzo dużo
Nie spamuj, sklep jest żałosny. Ceny to tak pomiędzy 100 a 200zł, około 300 to mają zazwyczaj Fauve, Fantasie, Avocado... Ale sa i tańsze marki :)Bardzo polecam sklep OnlyHer we Wrocławiu, pani Agnieszka na pewno coś doradzi :) Możesz przejrzeć też markę OnlyHer w katalogu na balkonetce. To firma szyjąca porządne staniki (na razie) na mniejsze biusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość We wrocławiu masz bardzo dużo
Karolinka - to ja Ci powiem, że masz okropnie źle dobrany stanik :) Chyba że masz 75B francuskie, wtedy to by wyszło 60B polskie, co jest już bardziej prawdopodobne przy takiej wadze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sterlla
Renkaaa, Avocado będzie drogie, Milla raczej też, ale Onlyher już całkiem przyjazne (ok. 120-140 zł za stanik, zresztą zobacz na ich stronie internetowej). karolinka, 45 kg i obwód 75 to NIJAK niemożliwe. Naucz się dobierać biustonosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
Dzięki dziewczyny za informacje, 120-140 zł nie jest jakąś straszną ceną, zwłaszcza że staników nie kupuje się codziennie i nie trzeba ich mieć nie wiadomo ile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami można coś podpatrzeć
polecam forum balkonetka.pl , stanikowy blog ,stanikomania i lobby małobiuściastych tam się dowiesz wszystkiego co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sygin
Ja kupuję na http://heppin.com/BIELIZNA , ważę 47 i też mam taki problem a w sklepach jak już jest 60 to znowu miseczka jest za mała, nawet nie mają d w takim rozmiarze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic złego
Triumph też ma, ale tylko kilka modeli. Ja mam 65C - 6D. Też jestem bardzo wąska w obwodzie :). Kiedyś nosiłąm 75B, brrr, koszmar. Nie wyobrażam sobie teraz nosic zle dobranego stanika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makinetka.blogspot
tak z ciekawości wpisałam w allegro i jest duużo masquarade, axami, kostar... może tam powinnaś spróbować, osobiście dużo tam kupuje i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmsc
W esotiq są takie rozmiary. Ostatnio szukałam tam swojego 65e i widziałam 60d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jtijyink
karolinka! ja zaryzykuje ! spaslaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam na sprzedaż biustonosze 65C i 60E zapraszam do kontaktu juliakonti4@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraND
Ja tam nie wiem, ale dostanie rozmiaru 60 D chyba nie jest jakieś mega trudne... w triumphie ( duży wybór ich produktów tutaj: http://allani.pl/wyszukaj/triumph ) na pewno coś będzie, po za tym napewno masquarade też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×