Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczynka.

spodniczki czy sukienki

Polecane posty

Gość dziewczynka.

wypowiedzcie się co jest tego lata modniejsze: krótkie mini spódniczki czy sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka.
ps. czy może spodnie... bo ja sądząc po tym co widać na ulicach raczej jestem zdania że tego lata spodnie odeszły do lamusu... ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślę
że to i to. Choc spódniczki takie za kolanko troche i masa falban lub plis. Nie mini gdzie ledwo tyłek zasłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślę
do lamusa ;) Czemu tak sądzisz rybaczki są jak najbardziej w modzie, różne rózniste, z lnu z jeansu i innego materialu, i obowiązkowo kamizelki zamiast bluzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w taki upał szkoda parzyć
się w spodniach,poza tym terz moden są spodniczki sukienki:-)Trudno powiedziec co bardziej modne,myślę i spodniczki i sukienki.Noś to w czym elpiej się czujesz,co Ci bardziej pasuje.najważniejsze jest aby były z lekkich,przewiewnych takanin;-)Ja p.noszę teraz lekka,niebieską sukienkąluzna ale nie bardzo obszerna,tuż przed kolana,na ramiaczkacxh,idelana na lato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka.
co do spódniczek to się zgadzam... ale sama osobiście wolę sukienki - i to takie które odsłaniają co nieco uda... czyli dużo przed kolanko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślę
przed kolanko może byc ale nie za bardzo, tak jak napisała poprzedniczka z zwiewnej tkaniny sa jak najbardziej na topie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka.
a co myślicie o sukienkach długości mini myślę że są idealne do ładnych zgrabnych opalonych nóżek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelelelellele
cudnie :) spodniczki rowniez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×