Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cgość

Stanik 65B dla córki? Gdzie kupić?

Polecane posty

Gość Cgość

Czy to duży dla 13 latki? I bardziej mnie zastanawia gdzie mogę kupić taki stanik? Córka jest szczuplutka 43 kg przy wzroście 160 nie wiem czy to ma jakies znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Allegro i całej masie sklepów internetowych z bielizną, jak masz sklepy w mieście to też są takie rozmiary Tu masz posegregowane, biustonosze miękkie, od najniższej ceny ten rozmiar https://www.intymna.pl/c1381,146,0,0,size-33.sort-4,soft Zapytaj jaki chce, puszap :-) balkonetka, usztywniany, soft, semi-soft, a może sportowy-taki wciągany przez głowę, z tego co wiem to dziewczynki takie lubią najbardziej, ale różne są gusty u dzieci. Triumph ma takie rozmiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma znaczenia wzrost, i nie bądź też pewna, że to jest jej rozmiar ten 65B, bo teraz są inne wytyczne, najlepiej udać się do sklepu z brafiterką, która dobierze prawidłowo rozmiar :-) ja jestem niższa, ważę 10kg więcej a mam 60E - biustonosz się dobiera tak, że musi być mega ciasny pod biustem i wtedy pierś idzie do góry, są sposoby by ją ładnie ułożyć w jabłuszko :-) i miseczka się fajnie wypełnia i musi być wtedy większy rozmiarek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można w Smyku. Zupełnie poważnie mówię - w większych sklepach mają bardzo fajne modele, również z fiszbinami, wcale nie w dziecinne wzory (takie zwykłe pastelowe). Albo w sieciówkach, w których jest dział dziecięcy. Tylko nie wiem, czy nastolatka będzie się dała tam zaciągnąć, ale mu się zdarza kupować (mój rozmiar 70b). Zawsze jest też Triumph, ale to już inna półka cenowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje w butiku to trudne zadanie gdy corka dorasta.pani pomaga nawet sciaga na zamowienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×