Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile miesięcznie wydajecie na jedzenie we Francji?

Polecane posty

Gość gość

Niedługo wyjeżdzam na poł roku do Francji na Erasmusa. I zastanawiam się ile kasy będę potrzebowała. Ile wydajecie na osobę na jedzenie? Jestem wege więc mięsa nie jadam. Nie umiem też gotować więc moje wyzywienie będzie się głownie opieralo na kanapkach z serami i warzywami, platki z mlekiem, jogurty, owoce. Jak myślicie ile mnie to może kosztowac? Dzieki za odpowiedz! A dodam jeszcze, ze nie bede w Paryzu tylko w mneijszym miescie, dokladnie Nantes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytasz o cenę? To tak lekko licząc, za pół roku niezła anoreksja, niedobory witamin, minerałów. W Paryżu taka "dieta" to koszt max 300euro/m-c. Doliczyć koszty leczenia... Nawet vege winna wiedzieć, że większość wit. i minerałów wymaga TŁUSZCZU, by organizm mógł je przyswoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak litościwie ci powiem, że nawet studenckie kantyny mają w swoim repertuarze dania dla wege, koszt - groszaki. Prowincja jest tania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wydaje 500euro we francji ale jedzenie jest goowniane. Same fast foody i pizzerie dookola , a w sklepach wszystko pryskane. W Polsce to chociaz kupowalam jajka i warzywa ze wsi dlatego za 3 miesiace wyjezdzam z tefgo francuskiego syfu. Co chwila uchodzcy zabijają kogos tutaj. Co za dno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×