Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile zarabiacie i czym zajmujecie sie w Londynie

Polecane posty

Gość gość

I czy wynajem badz rata kredytu pochlania Wam duza czesc zarobkow? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.50 f/godz, praca w restauracji i to nie jest tak, ze nie znam języka, a dodatkowo i tak wymagane było już wcześniejsze doświadczenie do tej pracy, a także referencje, stawka natomiast jest żałosna, ale więcej nie płaca prawie nigdzie. Nie wiem czy śmiać się czy płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pracy... Zapraszamy na konsultacje z trenerem i dietetykiem, który ma wieloletnie doświadczenie w przemianie sylwetek, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Efekty osiągane są dzięki spersonalizowanym dietom oraz ćwiczeniom dostosowanym do potrzeb oraz możliwości klienta. Więcej informacji na www.igortreneronline.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca biurowa, specjalista ds HR £45k pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:16 ale od 45k płaci się 40% podatku. więc już lepiej zarabiać np 40k niz 45, 46k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie placi sie od calych £45tys 40% tylko od kwoty ktora wychodzi ponad £45k. Czyli rozbijajac to na drobne, £12tys kwota wolna od podatku, potem podatek 20% od £33tys i dopiero potem 40% od tego co jest powyzej £45K. National Insurance jest tez wyzszy przy takich zarobkach, ale nie jest tragicznie. Nie chce mi sie liczyc ale to jakos wychodzi £32tys/ rok na reke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK, dzięki ;) ja zarabiam (nie w Londynie, lecz w Swansea) 21500 per annum. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole zarabiac £45k pa nawet obarczone wszystkimi podatkami i miec wolne weekendy, prywatne ubezpieczenie medyczne, plan emerytalny oraz mozliwosc pracy z domu jeden/dwa dni w tygodniu ... niz za £7.50 sprzatac po ludziach brudne talerze i odpowiadac na pytania w stylu czy zupe cebulowa mozna by bylo przygotwac bez cebuli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat, £53k PA jako BA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:52 oczywiście, ale pamiętaj - żadna praca nie hańbi, wstyd to kraść. wiadomo, każdy wolałby mieć "czystą" pracę. ja w życiu robiłam różne rzeczy. - to moja pierwsza wypowiedź w tym wątku. w Polsce na studiach (archiwistyka) dorabiałam w księgarni oraz w sklepie z używanym ciuchami. po studiach prawie od razu wyjazd do UK. tam najpierw sprzątanie w hotelu (nigdy więcej!! ale odta ZAWSZE w hotelu zostawiam po sobie porządek, zero brudnych majtek po kątach, zero gumek na lóżku, zdejmuję pościel, wynoszę śmieci itd). potem udalo się do sklepu z ciuchami bo mialam referencje z Polski. też poszlam tu na mini-kursów parę (takie kilkumiesięczne rozmaite kursiki) bo zachciało mi się zostać kosmetyczką, ale jakoś jednak nie wypalil biznes. robilam wolontariat też w bibliotece. potem wolontariat po biurze firmy prawniczej (oba wolontaroaty to po 5-10 godizn tygodniowo, w tym czazie też praca w sklepie no i też załozyalm rodiznę). obecnie jestem tutaj prawie 10 lat. mam męża , trzyletnie dziecko. pracuję full time 9-4:30 umysłowo, przydała mi się w koncu ta archiwistyka oraz wolontariaty. pracę bardzo lubię swoją, bo wykorzystuję moją wiedzę, edukację i umiejętności. mam tą pracę od roku z hakiem. zarabiam tak sobie, ale nie Londyn. mam annual salary 23,800. płatny lunch, a jeden dzien co 2 tyg mogę pracować z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
full time 9-4:30 to, oczywiście, pon-piątek. wolne weekendy. a jak wspomnialam, co ok dwa tyg mogę jeden z dzien z domu, ale to jest elastyczne. np czasem wtorek, czasem środa, czasem czwartek. rzadko piątek ale nigdy poniedzialek. zwykle wybieram czwartek lub jak mogę, to piątek. a jak np musi to byc wtorek, to też nie mam problemu z tym. mąż pracuje pon-piątek 8-4. czasem na nadgodziny w soboty ale raz na miesiąc, ale wtedy bierze sobie np dwie półdniówki tydzien poźniej, np poniedzialek i wtorek 8-12:30 tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje w Westfield London shopping centre, w sklepie nie napisze jaki ale na 1st floor :P full time. mam w sumie 4 weekendowe ndi wolne w miesiacu, zwykle 1 weekend oba dni praca , 1 cały wolny i dwa weekendy z jednym dniem praca jednym off. jestem zadowolona. zarobki oblecą. mieszkam z chłopakiem, młoda jestem, życie przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@18:44 w sklepie to raczej nie wiecej jak 7.50-8 f/h, nawet manager dużo więcej nie zarabia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy mieszkasz z chlopakiem czyli potwierdzasz ze samemu sie nie utrzymala. Czyli prostytuujesz sie za kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie jest lepiej niz w Polsce. W Polsce kobiety tez daja za kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja bingol. Zajmuje sie robieniem lodow kumplom. Jest to tez moje zyciowe hobby wiec uwielbiam to robic. Mieszkam na pokoiku z kilkoma kumplami wiec co nocke robimy niezle gang bangi. Jada mnie w kazda dziure, moj smierdzacy ryj, osrana doope, uszy i nos a po jakims czasie wszyscy spuszczaja mi sie na leb, fajnie sperma scieka mi po glowie i leci tak na dol a ja to wcieram w siebie. Jest klimat ale najlepsze na koncu jak wszyscy kumple sraja mi do ryja i sikaja. Cos pieknego, i tak codziennie sie zabawiamy a wy swinie nie macie takich rozrywek w UKeju. Gnijcie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To ja bingol X Nie , ty to nie bingol przygłupie. Nawet nie umiesz sie podszywac, sprawdziłam po IP:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiam 1540f niestety pokoj 900funtow wydaje bo takie sa tam ceny , po zakupach juz nie zostaje dlatego za 2 miesiace wracam do Polski gdzie jest o wiele taniej. W polsce bede placic za mieszkanie 300funtow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziś a może to jej chłopak bez niej by się nie utrzymał i to on prostytuuje się za kasę ? mamy równouprawnienie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol wszyscy ci zazdroscimy rozrywek BUAHAHA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś X Oj bingol bingol :D nie zapominaj ze 300 bedziesz tez zarabial pajacu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam nikogo z wyzu demograficznego w PL kto by zarabial mniej niz 4000zł na start. A po latach maja dzis wiecej. Bylo sie uczyc przyglupie z uka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza się cwelu. nikogo nie znasz bo z domu nie wychodzisz. :D matka wszystko pod osrany ryj podstawia to po co pracować? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wuefista jest brygadzistą w Gdansku przeciez jego zona tez pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brygadzista na smieciarce a zona to dmuchana lala :D przecież od kilku lat wiadomo ze wuefista jest gejem, sam się chwalil kiedyś jak uchlal ryja BUAHHAAHAH :D poza tym gnije na garnuszku u matki, co za nieudacznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma zadnych dowodow ze mieszka u matki, zreszta w tym wieku to nierealne, pisaly tu osoby ze widzialy go w Gdansku z zona wiec to sa relacje wiarygodne a ty mu zazdroscisz bo nie masz zony tylko walisz na ręcznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×