Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

berlinka

Polacy zza granica budujmy nowa PRZYJAZN!!!!!

Polecane posty

Witam gorco na moim nowo otworzonym topiku wszystkich Polakow mieszkajacych zza granica.Otworzylam ten topik,bo szukam nowych przyjaciol,znajomosci i kontaktow.Mieszkam \"prawie\" w Berlinie z rodzina,jedny noga,bo jedna mieszkam na razie w Thüringen a za 2 m-ce w Berlinie.Piszcie o sobie,skad jestescie,jak Wam sie zyje,jakie macie trudnosci.....i co zycie niesie Wam. Mam nadzieje,ze topik choc troche przezyje...:-)) Pozdrawiam i do milego uslyszenia!!🖐️🌼 Wasza 🌻berlinka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemcy sa zasypani Polakami,gdzie jestescie???:-o,:-(( Laczmy sie w jedna przyjazn!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Berlinka Ja klikam z Kanady, jestem tu od 12 lat, fajnie mi sie zyje. Pozniej wpadne i napisze wiecej, na razie musze leciec. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangurka
Przeciez jak jestes z Berlina, to dla takich jak ja, jak w domu :D:D ja jestem w Australi i to jest chyba \"za granica\" nie Berlin!!!! Ale pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ze Belgii pozdrawiam dokladnie z Flandrii :-) mimo ze 1500 km to dla mnie jest tojuz SPORA ZAGRANICA jak sie miewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja ponownie. :) Pozdrawiam z Mississauga, tak jak pisalam wczesniej mieszkam tu od 12 lat. Od dwoch lat jestem mezatka. Na razie dzieci brak. Ogolnie zadowolona z zycia. Chetnie poznam fajnych ludzi z calego swiata. :) Do Berlinki: A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Niemcy
Czesc! A jak jestem z BW, kreis Calw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka235
witam wszystkich ja obecnie mieszkam na Słowacji i tam też pracuje. Narazie tylko 5 miesięcy ale myśle że pobęde tu dłużej niż rok. Bardzo mi się tu podoba mimo tego że tak blisko polski. Ludzie ok. noi widoki też są piękne. dobrze że ciepło jest to można po górach pochodzić. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odezwijcie sie
Polacy i Polki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, ja jeszcze, poki co (bo przeprowadzka w planach:), w cholernej alpejskiej wiosce: oberstdorfie... na samym poludniu niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj glos w sprawie
moze pytam glupkowato, ale czemu nic sie tu nie dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polacy.....
za granica chyba nie chca budowac przyjazni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! A ja mieszkam w Niemczech.Nie na stale,tylko tymczasowo jako Au-pair,ale troche tu jeszcze pobede,napewno do konca roku,takze nowe znajomosci!!!-bardzo chetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polacy....
gdzie mieszkasz Julka???? w jakiej czesci niemiec??? nie chesz zostac by studiowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Rheinland-Pfalz,niedaleko miasta Koblenz,juz prawie pol roku.I beda tu napewno jeszcze do konca tego roku.Zostac tu by studiowac?pewnie,ze bym chciala,zastanawiam sie nad tym czesto,ale nie wiem czy moj jezyk jest wystarczajacy i czy dam sobie rade,pozatym utrzymanie,zycie,praca???? A Wy Polacy....gdzie mieszkacie?jak dlugo?czym sie zajmujecie?moze tu studiowaliscie?i co myslicie na temat studiow tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzybzy
🌻🖐️Wolerhampton - Anglia - Sylwusia🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus_torun
Hej, mieszkam niedaleko Berlina i chętnie poznam nowe osoby, też cierpie na brak znajomości.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sectronic
witam wszystkich krzychu z berlina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sectronic
czesc Mrs Aga szukam magdy koszykowskiej z canady adokladnie z toronto jest jakas mozliwosc ja odnalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sectronic
czesc agus ja jestem z berlina jak bys miala ochote porozmawiac z kims to masz moj mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie....
Czy sa tu jakies fajne Polki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis puchatek i ja
a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polish girl
Hej, Witam wszystkich za granica. Mieszkam w Dallas (Texas) od 8 lat przedtem mieszkalam w Nowym Jorku. Skonczylam tutaj studia wiec jezeli ktos chcialby jakis porady odnosnie studiow w Stanach chetnie odpowiem na pytania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×