Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szukam pracy

Polecane posty

Gość gość

Dla mojego faceta(po 40ce) z bardzo dobrym angielskim szukam pracy w Zachodnim Londynie.Najlepiej security. Brak prawa jazdy.Tylko poważne oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrudniaj go
on może być twoim alfonsem i security, ile mu odpalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiesz o http://www.praca-dealerbmw.pl/ ? Wydaje mi się, że dla faceta chyba nie ma lepszego rozwiązania :D Praca u dealera BMW dla wielu brzmi jak marzenie, ale ze względu na problemy na rynku - coraz łatwiej jest taką zdobyć. Mój szwagier pracuje od roku i jest zachwycony, zaczynał jako mechanik, ale gdzieś tam znaleźli drugiego, a zwolniło się miejsce w sprzedaży - poszedł na sprzedaż, teraz cały czas ma szkolenia i naprawdę wygląda na innego człowieka (wcześniejsza praca go dobijała...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olakwiatkowska14033
Bmw szuka pracowników na różne stanowiska pracy. Myślę, że jest to naprawdę spoko opcja bo firma jest znana i możne jej zaufać no i wypłata też dobra :P Zobacz sobie tą stronkę http://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/ tutaj masz wszystkie info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam zajrzeć na portale oferujące pracę za granicą, np. na www.punktpracy.pl/zagranica-oferty-pracy - znasz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mowa o szukaniu pracy, to podrzucam namiary https://list-motywacyjny.pl na stronę, na której macie bardzo wygodny kreator CV. Ja zawsze korzystam z takich wzorów, bo można bardzo szybko przygotować sobie w pełni profesjonalne dokumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam jakiegoś dobrego pośrednika tych agencji teraz jest sporo. My jako firma produkcyjna korzystamy z obsługi Worksol akurat. Oni szczególnie się specjalizują w pozyskiwaniu kadry z Ukrainy i już blisko 20 osób właśnie zza Buga mamy u nas na zakładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
By ogólnie znaleźć dobrą pracę no wiadomo trzeba mieć doświadczenie, ale również trzeba mieć CV przyciągające! Ja takie CV zrobiłam dzięki temu kreatorowi, https://szybkiecv.pl/ jest bardzo fajny no i prosty w obsłudze, a ładne CV tak jak mówię to podstawa,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj w PL swinio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idziesz do agencji EuroKadra - zatrudnienie dostaniesz z dnia na dzień, bez większych problemów. Nie ma żadnych problemów, opcji pracy jest mnóstwo, można się dostać do znanych firm. W ten sposób naprawdę da się zdobyć sensowne zatrudnienie - wiele się pod tym względem zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EuroKadra, idziesz do nich i pracę masz nawet od zaraz. Tak po prostu wyglądają rynkowe realia. Każdy może znaleźć sensowne zatrudnienie. Kwestia taka, jakie macie oczekiwania. Pod względem możliwości pracy mamy teraz naprawdę fajny okres. Wykorzystajcie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaTrud
Przedstawiam wyszukiwarkę pracy https://pl.trud.com/, która pomaga ludziom znależć pracę dla siebie. Naszym celem jest stworzenie platformy dla każdego, kto szuka możliwości rozwoju lub rozpoczęcia działalności zawodowej, od wykształcenia do zatrudnienia na całym świecie. Na naszej stronie https://pl.trud.com/ każdy może znależć pracę w Polce a również za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sss

W Polsce praca jest, ale jak się samemu szuka to ciężko jest znaleźć coś za przyzwoite pieniądze. Mi bardzo pomogło zgłoszenie się do agencji pracy tymczasowej MgSolutions, bo przez pół roku była bezrobotna bez widoków na zarobek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 4.03.2019 o 13:54, Gość sss napisał:

W Polsce praca jest, ale jak się samemu szuka to ciężko jest znaleźć coś za przyzwoite pieniądze. Mi bardzo pomogło zgłoszenie się do agencji pracy tymczasowej MgSolutions, bo przez pół roku była bezrobotna bez widoków na zarobek...

Jakie oferty pracy można tam znaleźć? Tylko w Pl czy za granicą też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek

OGIDO portal pracy zbiera oferty dla szukających zatrudnienia. Jeśli potrzebujesz pracy, lub jesteś pracodawcą poszukującym pracownika - nasz serwis to idealne miejsce dla Ciebie. Tutaj spotykają się ambitni ludzie i rzetelni właściciele firm. Kryteria wyszukiwania wolnych stanowisk pomogą Ci odnaleźć pracę lub pracownika, jakich potrzebujesz, zgodnie z kwalifikacjami i oczekiwaniami. Nasza platforma to kompleksowa oferta dla Agencji Zatrudnienia i Agencji Pracy - korzystaj w dowolnym czasie i z każdego miejsca na ziemi, 24/7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukujemy osób, które um

 

Poszukujemy osób, które umieszcza na polskich i ukraińskich stronach internetowych – taki tekst ogłoszeń:

Zarządca (Menadżer)Agencji Pośrednictwa Pracy z doświadczeniem – język rosyjski mile widziany

Great Choice to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w logistyce oraz zarządzaniu zasobami ludzkimi. Firma z siedzibą główną w Pobiedziskach (województwo wielkopolskie) już od 3 lat realizuje różnorodne przedsięwzięcia branżowe – nie tylko lokalne, ale również globalne. Spółka zrzesza najlepszych z najlepszych – fachowców, którym na przestrzeni lat przyszło działać nie tylko w Polsce, ale również w USA, Kanadzie, Niemczech, a także na Litwie, Ukrainie i w Rosji.

Do zespołu Great Choice poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zarządca (Menadżer) Agencji Pośrednictwa Pracy z doświadczeniem

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m.in.:

·       Stopniowe wdrażanie wspólnie zaakceptowanej koncepcji rozwoju firmy;

·       Pozyskiwanie pracowników, ze szczególnym uwzględnieniem krajów wschodnich oraz krajów azjatyckich;

·       Budowanie bazy kandydatów;

·       Koordynowanie pracy pracowników tymczasowych;

·       Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i kontrahentami firmy;

Wymagania:

·       Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku;

·       Przedstawienie realnej koncepcji prowadzenia firmy;

·       Znajomość języka angielskiego;

·       Umiejętność pracy w grupie;

·       Umiejętność pracy pod presją czasu;

·       Doskonała organizacja czasu pracy;

·       Umiejętność budowania pozytywnych relacji zarówno z klientami, kontrahentami jak i współpracownikami;

·       Znajomość języka rosyjskiego – opcjonalnie.

Oferujemy:

·       Atrakcyjne wynagrodzenie, którego wysokość wzrasta proporcjonalnie do czasu zatrudnienia – nawet do 10,000 zł;

·       Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rodzimym rynku;

·       Dobrą atmosferę pracy w energicznym, młodych duchem zespole specjalistów;

·       Jako, że firma jest w trakcie przekształcenia działalności gospodarczej w spółkę kapitałową, kandydatom oferujemy również wejście do spółki Great Choice jako udziałowiec z 15-procentowym pakietem menadżerskim. Posiadanie udziałów w spółce kapitałowej gwarantuje możliwość uzyskania zezwolenia na długoterminowy pobyt w Polsce i krajach UE.

 www.great-choice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja też trochę rozglądałam się za odpowiednią pracą dla mnie. Ostatecznie zdecydowałam się na skorzystanie z pomocy agencji pracy beetsma.pl   Wam też polecam to rozwiązanie, jeżeli zależy wam na dobrze płatnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×