Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plotkarka grzybiarka

Beata Sadowska jest najladniejsza i najsympatycznijesza prezenterka

Polecane posty

Gość plotkarka grzybiarka

az serce mieknie jak sie na nia patrzy. sliczna, inteligentna, z klasa. a nie te molki. blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj światek
dziadek był chińczykiem szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba cie zdrowo pogrzało
jak ta berta, która po latach diet wreszcie schudła jest ŚLICZNA jest klockowata i nie ma za grosz wdzięku, porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest ohydna
i wcale znowu nie taka miła. Ma nasrane we łbie - bo świetnie zna angielski, bo robi karierę, wywiady do Vivy, telewizja, tvn, teraz cos w tvp..... Stara panna, po trzydziestce, następna, która dzieci nie chce mieć. Wkurwiają mnie takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj światek
mnie tez jak torbicka i te inne mołki kozuchowskie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ze ona kiedys (jakies 5lat temu) była z Prokopem? oboje jeszcze wtedy prowadzili program na Vivie albo Mtv. nie pamietam dokladnie, ale bardzo do sienbie pasuja. ja ja osobiście bardzo lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj światek
para byli? eee iesądzę. Chciaż po ostatnim jego zachowaniu na wyborach miss wszystko jest mozliwe. Brał ja pod pachę, trzymał, potem niby to dotknął za ramię potem kazał jej pocałowac go i ona pocałowała w policzek..szok....wsciekłabym sie na niego akbym była jego żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest swietna
bardzo ladna i milo sie ja oglada. nie jak ta wszedobyslka wlazaca w dupe mlynarska agatke albo mołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to takiego, że nie chce mieć dzieci?? Nie wiem to jakaś choroba społeczna, którą trzeba tępić?? Myślisz, że kobiety niechcące mieć dzieci są mniej sympatyczne i mniej wartościowe, od tych, które chcą się rozmnażać?? Dziwny masz pogląd na życie. Jeśli postanowi nie mieć dzieci, nie będzie pierwszą ani ostatnią, która chce żyć według własnych zasad, a nie wedle stereotypów nakazujących kobietom rodzenie dzieci. Jest bardzo sympatyczną i miłą kobietą. Świetnie wygląda, kiedy tak schudła, z nadwagą nie było jej do twarzy, a kto wie jakby wyglądała po urodzeniu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to wogóle jest
ta Beata Sadowska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figure ma niezlą ale z twarzy
jak mongoł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×