Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewa8

ogląda ktoś beverly hills??

Polecane posty

Gość ewelka_
jak na tamte czasy to ten serial był bardzo udany, jednak teraz dla mnie jest nudny, moja mama kiedyś oglądała to zawzięcie i ja chyba też , nie pamiętam bo moze 4 lata miałam :D ale teraz tak srednio mi sie podoba :/ jest dużo lepszych, ciekawszych seriali i przede wszystkim bardziej dzisiejszych:D, ale najlepiej obejrzyj i sama oceń czy warto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczna jest
kiedyś oglądałam to z siostrą z zapartym tchem, a dzisiaj się dziwię dlaczego... jakoś mi isę to teraz jużnie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzizas, ja stronię od tiwi ile można a jestem teraz w domu i co robię ? jak pamiętam że leci to oglądam i komentuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja:) Film mojej młodości heehh Teraz sie nabijam ze strojów a'la lata 80-te. Kochałam się na przemian w dobry Brendonie i złym Dylanie... To były czasy!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze....Beverly Hills-stare dobre czasy:)Kiedys ogladalam ten serial jak opetana-wczoraj mialam okazje zobaczyc odcinek i ....siedzialam i smialam sie jak opetana:)))Za 1 5 lat Wasze dzieci beda sie smialy z tego ze ogladaliscie z zapartym tchem np.....(strzelam)M jak milosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meira
dla mnie ot tez jakies takie odgrzewane kotlety :) kiedys kiedy bylam mała i nie wszystko jeszcze rozumialam podobało mi sie i to bardzo a teraz- szkoda gadac Jakies te ich problemy wydumane, nierzeczywiste jak na polską mentalność i tylko człowieka wkurzają widokiem małolatów ( 16 lat) podjezdzających pod liceum super samochodami i mieszkających w wypasionych chałupach... Ech.. niejeden chciałby miec problemy jak Andrea-jaki artykuł zamiescic w gazetce :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość csygjnhgkj
no tak czasy młodości ;), jakoś to w polskiej tv zaczęło lecieć, jak miałam 10 lat, więc trochę za wcześnie, jak na tego typu serial, no ale wszyscy go oglądali ;), a każdą sobotę punkt obowiązkowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość csygjnhgkj
no ale trzeba przyznać, że był bardzo popularny wtedy, coś jak m jak m teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość csygjnhgkj
pamiętam, jak zaczynam to z bratem oglądać, no ale on jest 5 lat starszy, wtedy miał 15 lat, więc w sam raz, a ja tylko 10 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest przestaniesz to czytac to umrzesz.mam na imie Teresa Fidalgo.Jezeli nie przeslesz tego do 20 osob. Bede spala z taba na zawsze .Jedna dziewczyna zignorowala i 29 dni pozniej jej mama umarla .jestem prawdziwa mozesz znajesc mnie na google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×