Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zdołowana80

czy jest możliwe życie bez mężczyzny?

Polecane posty

jestem kobietą po przejściach, nie ułożyło mi się w małżeństwie, zaczełam nabierać urazu do mężczyzn..po jakimś czasie pojawił się ktoś kto dodał mi otuchy i sensu życia...ale i to zaczeło się psuć...wybrał niby samotnośc, złamał mi serce. teraz znów nabrałam wstrętu do facetów..ale takie życie mnie dołuje...nie czuję się dobrze sama..ale z kolei boję się że kolejny facet też mnie zrani..czy można żyć szczęśliwie bez faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można i to jak
tylko trzeba dać sobie więcej czasu na przyzwyczajenie się do życia bez faceta, a wtedy okazuje się że jest cudnie, i już nie chce się życia u boku faceta, no chyba że znalazłby się wyjątkowy facet taka pokrewna dusza , ale takich nie ma , a przy facecie jakich wielu, raczej nie da się być dłużej. Nie bez powodu jest tyle singielek, a one potem nawet nie chcą wejść w cień faceta i znowu przechodzić wszystko zło od początku Faceci realizują przechodnie związki, od baby do baby, a baby te o tym nie wiedzą..................chcesz tak żyć? Pewnie nie chcesz, więc nie warto żyć razem z przelotowym facetem...a innych nie ma....może są w innej galaktyce ale w naszej takich prawdziwych mężczyzn nie ma....NIE MA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeee tam
Na razie jesteś z dołowana bo dało ci życie w kość. facet sam się znajdzie własnie wtedy jak nie będziesz chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 60-latka, szczęśliwa
[zgłoś do usunięcia] dr. ring-ding można, tylko trzeba do tego dojrzeć... zgadzam się, życie bez chłopa jest możliwe, a życie z z męskim rozporkiem wymaga o wiele więcej roztropności, Nawet dojrzałe kobiety nie bardzo sobie z tym radzą ... Czas dorosnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Czas dorosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyśbyłamróżą
Jestem po rozwodzie.Miałam kochanka.Teraz poznałam faceta wydawałoby sie ze jest ok.Miły wyrozumiały spokojny.Jednak wszystko prysło gdy poszlismy do lóżka.Miałam okres nie mogłam sie z nim kochać.Na moich oczach masturbował sie.Zrobilło mi sie niedobrze.Nie chce go widzieć.A on chce ze mna spedzac czas.Jak mu to powiedziec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
W takim razie ....po co poszłaś z nim do łóżka??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie jest możliwe bez mężczyzny umiera się w żalu, smutku i nieszczęśliwości okrutnej :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiejestem
żucie bez faceta jest możliwe ale nie bez tego co ma między nogami....myślę,że powinnaś wyluzować i korzystać...baw się tak aż się pożygasz...a może jak się zmęczysz to ten właśnie sam się znajdzie...nie można tak uganiać się za nimi..to facet powinien zdobywać kobietę a nie na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze obaj na poczatku mnie oczarowali i mąż i ten.... pokazali sie z jak najlepszej strony, tylko ze mąż wogóle wszystko zepsuł..i się skończyło małżeństwo... ten po sprzeczkach po swoich przemyśleniach chce wracaća, mnie to już męczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze obaj na poczatku mnie oczarowali i mąż i ten.... pokazali sie z jak najlepszej strony, tylko ze mąż wogóle wszystko zepsuł..i się skończyło małżeństwo... ten po sprzeczkach po swoich przemyśleniach chce wracaća, mnie to już męczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze obaj na poczatku mnie oczarowali i mąż i ten.... pokazali sie z jak najlepszej strony, tylko ze mąż wogóle wszystko zepsuł..i się skończyło małżeństwo... ten po sprzeczkach po swoich przemyśleniach chce wracaća, mnie to już męczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reerr
mozliwe,tylko co to za zycie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Czas dorosnąć .Naprawdę. Ja nigdy bym nie powrócił do kobiety z ,którą się rozstałem. Czas dorosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu z was kobiet zawiodło się na facecie ,tez jestem facetem lecz rozumiem kobiety które maja dość męskiego ego. Lecz wy kobiety tez nie jesteście bez winy ze nie układa się z nami,pani pisze ze nabrała wstrętu do faceta jak on się masturbował gdyż miała okres i nie mogła się kochać. Droga pani trzeba pojąć ze facet mocno napalony odcierpi to bulem jąder a nie jest to przyjemny bul. Po za tym nim się poznawaliscie trzeba było rozmawiać na wszystkie tematy i na taki tez ,masturbacja to rzecz normalna u kobiet i facetów ,jeżeli pani widzi w tym coś obrzydliwego to zastanawiam się jak się pani kocha ,w nocy gdy jest ciemno? . Gdyby pani zależało na tym związku to sama powinna mu zrobić ręka lub o zgrozo loda .Nie twierdze ze każdy facet jest ok ,są i chamy ,bez mózgów ,lecz są tez normalni którym zależy by mieć dom rodzine i w miarę normalne życie .Kobiety nie chowajcie się za udawana przyzwoitością ze nie wolno rozmawiać o tematach erotycznych gdyż was to peszy .Jezeli chcesz trwałego związku to podstawa jest szczerość i rozmowa na te tematy ,nie będzie rozczarowania jak u tej pani ze facet przy niej masturbowal się ja to zbulserwowalo .Przepraszam lecz ta pani ,może zamilczę będzie lepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba niewyspany jestes jesli odpowiadasz kmuś na temat sprzed sześciu lat . Że też chce się ludziom kopac po archiwum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak oczywiście. Ale u bardziej prymitywnych stworzeń owady, pajęczaki, małe jaszczurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam faceta i zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole byc sama niz z byle kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie jest to aby tak że nikt w twoim otoczeniu nie chce być z byle kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej samemu niż z byle kim... a później wraca się do domu i zostają tylko puste cztery ściany, nie ma do kogo odezwać się, przytulić wyżalić. Ja też na razie nie wyobrażam sobie życia w samotności, a dopiero się rozstałam, oduczyłam się być sama ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie pojmuje co w tym złego ze mężczyzna zrobił sobie dobrze. Ja bym mu pomogła jeszcze i żeby się na mnie spuścił. Chyba ty nigdy zboka nie widzialas skoro to cie bulwersuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Normalnie to kobieta jak ma okres to ciągnie druta aż mu sie oczy zapadają... A ty po co poszłaś do łóżka w okresie? - poczytać? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moznza sie przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×