Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zycie ehh

ile przybija alimetow na 1 dziecko ??

Polecane posty

Gość zycie ehh

pracóje na czarno, wiec niby jestem bezrobotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takim jak ty
to minimum 3 tyś !:-p :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 150-200 na jedno
tyle dostaje moja kolezanka na kazde z 2 dzieci jej ex nie pracował od kilku lat w ogóle nawet na czarno jak to zasadzali podwyzka do 200 była chyba ze 3 miesiace temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
bezrobotny znajomy dostał 400 zł dobre 5 lat temu. sąd bierze pod uwagę mozliwości zarobkowe, a nie zarobki. Sądząc po ortografii dyrektorem nie jesteś, a fizyczni nieźle zarabiają. Np. śmieciarzom kolega płacił 3 tys:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alimenciarz
Alimenty są na wychowanie dziecka i i ich bierzące potrzeby. Płacić trzeba i już. To byłym w główkach się poprzewracało, że facat za wszystko będzie płacił. No cóż takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwaniaku
to może ty zajmiesz się wychowywaniem dziecka za 200 zł alimentów, jako mężczyzna jesteś żałosny. Szwagier płaci 500, tyle wnioskowała była żona i sąd się przychylił, koleżanka też tyle dostaje, choć partner bezrobotny. Sędzina powiedziała, ze jest zdrowy i młody i może zapracować na własne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie echhhh
pytam z ciekawosci w razie czego chcialbym najnizsza stawke ale wpłacał bym 1500 pln miesiecznie albo wiecej zalezy od miesiaca. srednio zarabiam 700 pln dziennie pistek sobota wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jjjjjjjjjjjjjja
ja od 3 miesiecy dostaje na 2 dzieci 120 zlotych;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zalega 16 tyś i nie ma szans na ściągnięcie z niego ,,bo pracuje na czarno i nic nie można mu udowodnić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jjjjjjjjjjjjjja
moj ex ma juz dlugu 45 tys;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jjjjjjjjjjjjjja
Ja a co ja moge zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jaki będzie efekt końcowy ale:złożyłam wniosek do prokuratury o popełnieniu przestępstwa,złożyłam wniosek do MOPSu o odebranie prawa jazdy,wymusiłam na komorniku wpisanie dłużnika do krajowego rejestru dłużników.Nie wiem co będzie dalej ,ale nie będę czekać .Wszystkie sprawy są w toku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2005
Ja place 600 a suka nawet nie daje mi mozliwosci odwiedzin corki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze ja nie moge
Marcin2005 jak ty się wyrazasz ! Piszesz suka to tak jakbyś był zły że kobieta urodziła Ci dziecko ! Jak ktoś chce dziecko odwiedzac to je odwiedza , a jak ktoś nie chce to gada właśnie tak jak Ty , bardzo pretensjonalnie zrzucając winę na matkę dziecka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2005
Najpierw trzeba wiedziec gdzie to dziecko teraz mieszka zeby modz je odwiedzic a nie znac tylko numer konta na ktore mam wyslac alimenty a to zasluga mamusi wiec nie mow mi ze jak chce to moge odwiedzic corke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2005
I jestem na nia zly bo mam powody i jak nie znasz sytuacji to nie komentuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma znaczenia czy pracujesz bierze sie pod uwage mozliwosci zarobkowe co drugi tatus bezrobotny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze ja nie moge
Marcin2005 - dla chcącego nie ma nic trudnego ! Jak możesz nie wiedziec ,gdzie mieszka dziecko ? chyba ,że zbytnio się nie interesujesz . "I jestem na nia zly bo mam powody i jak nie znasz sytuacji to nie komentuj..." a kto mi zabroni komentowac ? piszesz na forum publicznym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2005
Alez oczywiscie nie ma nic trudnego i znajde ja to jest pewne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×