Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem wdowa

Polecane posty

Gość gość

Od tygodnia i niewiem jak dalej zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż też zmarł 15 stycznia miał 48 lat ja mam 37 nie umiem sobie miejsca znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idzcie na temat o wdowach i wdowcach , sa tu co najmniej 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktoś
Ale tu jest odpowiedni temat. O co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co powielac jak na tamtych watkach można liczyc na wsparcie i zrozumienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tamte wątki są z przed10lat a ja jestem wdową od miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego,ze ktoś zalozyl temat 10.lat temu? takich tu wiele. Te tematy są wciąż aktywne,ludzie tam piszą,wdowców/wdów przybywa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale one chca miec swoj temat,co w tym zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chce się mieć swój temat,to się imiennie loguje dla wiarygodności. Widać pierwsze z brzegu dwa tematy na ten temat,są z 2009 roku więc 1,5 roku jeszcze brakuje dla owych dziesięciu. A ostatnie posty były z 5.i 4.lutego więc kilka dni temu. Wystarczy się podlączyć a nie zaśmiecać kolejnym tym samym tytułem,szybciej ktoś posłucha,da ewentualna radę,itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego się tu niektórzy rządzą tak chamsko? To forum nie jest twoje, więc nie rozkazuj ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie widzisz te rozkazy? Nawiasem mowiac ten temat tez nie jest twój .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozkazuje, że niby mam się logować dla wiarygodności. Pewnie chcesz jeszcze imię, nazwisko, adres, miejsce pracy? A do tego zdjęcie? Niedoczekanie twoje 18 : 35. Zapisz się do okulisty 20 : 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już tu nic nie napiszę, bo wrednych namnożyło się jak jakichś insektów na tym forum. Z nikim nie pogadasz normalnie, zaraz hejty i polecenia, co robić ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 1"08, podpowiem,że z taką choćby agresja słowną nigdzie nie pogadasz,niezaleznie od tematu.Masz wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie warto się kłócić z kimś kto opowiada jakieś pierdoły. O starych watkach a nie interesuje go co czujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie o piersiach może być 100tematów a z problemami to won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie umiem sobie poradzić...do tego mam córeczkę. Chcę być dla niej silna...ale czasem nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przykre, jest czas żałoby które musicie przeżyć i pogodzić sie ze stratą bliskiej Ci osoby. Jeat to ciężkie i bardzo mocno boli ale innej drogi nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 5 lutego jestem wdowa...17 lutego obchodzilibysmy 28 rocznice slubu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar2018
gość dziś bardzo Ci współczuję. Mi jak umarł tata, tłumaczyłem sobie że jest w niebie że go już nic nie boli, ze nie cierpi... Wiem ze jest codzienie gdzieś koło mnie i czuwa nad demna... Czesto z nim rozmawiam patrzac sie na jego zdjęcie, i wiem ze mnie slucha chociaż nic nie mówi.... Jest przy mnie a jak przyjdzie na to czas to się wszyscy spotkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minął miesiąc a że mną zamiast być lepiej jest gorzej wszyscy mają swoje sprawy ,plany ,marzenia a moje życie skończy ło się nawet moje dzieci mają swoje sprawy szkołę zajęcia dodatkowe tylko mnie zawalił się świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ośrodkami ludzie rozmawiają z wdowami nie dlaczego tak jestems

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwodkami ludzie rozmawiają z wdowami nie dlaczego tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Ja jestem tez wdowa ale.od ponad trzech lat Wspolcuje wam babki z calego serca i kondolencje skladam wam . Musicie sie pozbiwrac do kupy , wiem zee to tylko moje slowa , ale tak jest i zyc dla. Wlasnych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10'07 i 6'09 o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prof Dla tych co piszą tu prawdę informacja jak to jest po śmierci współmałżonka 1. nie powstrzymuj płaczu ani żalu 2. staraj się przy ludziach nie wpadać w rozpacz to twoja żałoba a widząc cię w tym stanie odtrącisz ich od siebie 3. żałoba trwa ja po pracy w samotności wieczorami po 3 godziny łkałem i wyłem około 8 miesięcy 4 nie staraj się na siłę w początkowym okresie coś robic bo i tak działasz na spowalniaczu psychicznym i fizycznym 5 , okres żalu i goryczy trwa różnie u mnie ponad 2 lata 6. nie zatracaj się w znajomościach bo siądzie ci psychika , wszystko powoli 7 i to co synowie mówią po 3 latach musisz znaleźć sobie kogoś kto cię pokocha jaka jesteś (bagaż wdowy/wca a nie złudzenie) 8 zycie dalej trwa lecz ty już taka sama/sam jak kiedyś nie będziesz to zmiay w psychice nieodwracalne i wybuchają ( płacz , żal ) podczas filmu (sceny) , rozmowy o starych czasach, lub w miejscu gdzie..... * już wiesz choc trochę ale to już coś bo ja nie miałem tego szczęścia w nieszczęściu Pamietaj on/ona o ile BÓG inaczej nie zdecyduje na podstawie grzechów będzie na ciebie czekał /ła nie przynieś wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, gdzie mieszkasz i ile masz lat? Może znajdziemy wspólny język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. mam 24 lata i od dwóch miesięcy jestem wdowa. nasz staż małżeński był bardzo krótki bo trwał tylko dwa dni ( ślub wzięliśmy w szpitalu) . jeszcze rok temu byliśmy bardzo szczęśliwi kiedy dowiedzieliśmy się ze będziemy mieli drugie dziecko a teraz zostałam sama z synkiem który ma 4 lata a drugi 5 miesięcy. Najbardziej boli mnie to ze mąż tak bardzo wyczekiwal drugiego synka a nacieszyl się nim ledwo dwa miesiące . 11 grudnia padło podejrzenie chloniaka ale koniec końców był to złośliwy rak trzustki z przerzutami. Jedyne za co mogę dziękować to to że nie musiał długo cierpieć . Przez pierwsze dwa tygodnie po tym jak odszedł nie czułam nic a później było gorzej o krok od depresji ale pozbieralam się dla dzieciaków . Teraz radzę sobie całkiem dobrze cały czas myślę o mężu i rozmawiamy z nim ze starszym synkiem. Mam rowniez duze wsparcie od rodziny i od przyjaciół męża,gdyby nie oni nie wiem co by było dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×