Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewuniak

Mój Ex przysyła obraźliwe SMS. Co mogę zrobić?

Polecane posty

Gość ewuniak

Od pół roku zalegał z alimentami. Zgłosiłam do komornika i zaczęłam dostawać sms gdzie określenie ,,dziw.a\" jest jednym z łagodniejszych. Mam tego serdecznie dość. Co mogę z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze ...
Możesz powiadomic policję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 29
Komornik działa na alimenciarzy jak płachta na byka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2005
A policja nic nie poradzi znam to z doswiadczenia za malo dowodow dla prokuratury i odpowiedzi w stylu to po co sie pani z takim wiazala itd... to fakty niestety przykre... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanda13
idź na policję i to zgłoś, nie musisz składać doniesienia, niech przyjmą od ciebie notatkę, powiedz,że się boisz.Będziesz miala kiedyś w przyszłości, jak się zdecydujesz na rozwód jeden papierek więcej przeciwko. Wiem, co mówię, sama tak zrobiłam.Możesz też założyć mu sprawę karną, a ten "papierek" będzie jednym z dowodów w sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuniak
Ja jestem już ponad dwa po rozwodzie. To strasznie despotyczny facet, który uważa, że powinnam się cieszyć,że od czasu do czasu skapnie mi małą sumkę. Przeciwstawiłam się idąc do komornika i sadzę,że teraz próbuję mnie zastraszyć, tak jak to robił pod koniec naszego małżeństwa. Nie pozwolę,żeby ten człowiek mnie obrażał. To do tej pory było kilka SMS po tym ,że po tym jak poinformowałam go,że jeżeli nie zapłaci do określonego terminu to zgłaszam sprawę. Byłam u komornika w piątek. Pewnie EX jutro dostanie pismo i obawiam się że się zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×