Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bella Swan

New Moon - Księżyc w nowiu

Polecane posty

Gość Bella Swan

Kto oglądał? Jak wrażenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Swan
Ja niestety jeszcze nie oglądałam, ale jutro się wybieram... Zwiastuny są obiecujące. Ciekawa jestem kiedy pojawi się film na necie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Swan
Zazdroszczę z całego serca, że oglądałaś... Ja nie mogę sobie tego darować,że dziś nie pojechałam do kina. Chociaż w tamtym roku udało mi się obejrzeć Zmierzch na kompie już tydzień po premierze. Wersja nie była jakaś świetna, ale mimo wszystko film mi się bardzo podobał. Przeczytałam już wszystkie książki sagi dawno temu i nie mogę się doczekać filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiastuny może i są obiecujące
ale film jest słaby. bardzo się rozczarowałam, zwłaszcza wilkami. brak klimatu, kiepskie zdjęcia. aktory do niczego. książka jest o wiele lepsza. mam 27 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdunio88
Bardziej podobala mi sie ksiazka... Na filmie troche sie zawiodlam z calego filmu chyba najbardziej podobaly mi sie sceny w ktorych pokazane bylo cierpienie Belli po odejsciu Edwarda... Wydaje mi sie ze w pierwszej czesci sagi " Zmierzch" aktorzy zagrali lepiej niz w " Ksiezycu w nowiu" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinae1981
Osobiscie uwazam, ze oba filmy sa o wiele slabsze niz ksiazki:) Ale New Moon podobal mi sie o wiele bardziej niz Twilight. Szczegolnie mile mnie zaskoczyl Tylor Laurent w roli Jacoba, on ma tylko 17 lat a zagral tak, ze mu uwierzylam, ze kocha Belle:) Stewart jest nieco lepsza, bo w Twilight byla po prostu beznadziejna, Pattison - wyglada dobrze, mowi z angielskim akcentem, gra przecietnie, choc na tle innych i tak sie wyroznia - doskonala scena, w ktorej odchodzi od Belli - perelka w calym filmie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiek
ja jestem w trakcie ogladania NM, poki co wrazen nie mamm za specjalnych, zreszta jak z pierwsza częścią.. film ok do obejrzenia, ale za to książka.. rewelacja!! Przeczytałam całą serie i jestem zachwycona :) bo te książki muszą byc naprawde dobre, skoro ja je przeczytalam, wlasnie ja... anty-mol książkowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajajakk
polecam!!!! według mnie ksiązka swietna na długie wieczory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×