Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zwolennik dobrej muzyki

Poszukuję wykonawcy piosenki Without You

Polecane posty

Gość Zwolennik dobrej muzyki

Witam! Mam ogromną prośbę, mianowicie czy ktoś z forumowiczów zna wykonawcę jednej ze starszych (być może oryginalnej) wersji piosenki "Without You"? Jest to często puszczana m.in. w radiu VOX FM spokojna, ładna piosenka... Przeróbka tego utworu w wykonaniu Mariah Carey: http://kociaczek72.wrzuta.pl/audio/2O94W8NN1ND/mariah_carey_-_without_you_i_can_t_live Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikooola
buczo81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badfinger
Pierwszą najpierwszą wersję wykonywał zespół Badfinger. Ciekawostką jest, że wokalista i współkompozytor tej piosenki Pete Ham popełnił samobójstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwolennik dobrej muzyki
Witam ponownie! Bardzo dziękuję za Wasze odpowiedzi, ale jednak to jeszcze nie jest to - wersja, o którą mi chodzi, jest baaardzo wolna i prawie na pewno wykonywana przez jakiś zespół (nie pojedyńczego wykonawcę). Pozdrawiam i czekam na dalsze propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwolennik dobrej muzyki
Dodam jeszcze, że wersja Harry'ego Nilssona jest prawie identyczna do tej, której ja szukam (ale jestem prawie pewien, że to nie to).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszą wersję tej piosenki
śpiewał jeden z solistów zespołu Les Humpres Singers (czarny, przystojny facet, ale nazwiska nie znam i na youtube tez nie znalazłam) w 1973 r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszą wersję tej piosenki
hmm, i jeszcze źle nazwę zespołu napisałam :) Les Humphries Singers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwolennik dobrej muzyki
Bardzo dziękuję za odpowiedzi; jestem prawie pewien, że to właśnie wersja Air Supply. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×