Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oj jaka ja glupia

ALE SIE UPOKOZYLAM-juz nigdy wiecej...

Polecane posty

Gość oj jaka ja glupia

wczoraj zlapal mnie straszny dol, bylam bardzo smutna i przygnebiona, chwycilam komorke i napisalam swojemu bylemu chlopakowi co czuje, byl to bardzo intymny sms, uzewnetrznilam sie jednym slowem, bylam pewna ze odpisze, niestety, pomylilam sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaktóra chce pomocy
Cześć nie jesteś głupia poprostu uczucia toba kierowały ja bym tez tak zrobiła:) napisałam bym czo czuje a poznej kim jest jesli zemna zerwał. mam do ciebie jeszcze prozbe pomgłabys weisc na moj temat i moze mi pomorzesz to temat -JEGO RODZICE PEWNIE MNIE NIE NAWIDZA PRZEZ MOJA GŁPOTE HELP!!!!!!!!!!!!! drugi po tobie odrazu jest:) dzięki papap:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upokoRZylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yarcunieczka
to sie tylko ciesz okazuje sie ze nie byl wart ciebie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skasuj jego numer
!!!! koniecznie ja też miewałam takie schizy, szczególnie jak po rozstaniu np. w sobote wypiłam troszke wina albo piwka - to potem różne rzeczy mnie nachodziły i potrafiłam tak napisać. Delete numeru pomogło. Radze ci to samo, zeby w krytycznej chwili nie kusiło. No i wiecej nie pisz już nic a już na pewno smsów z tłumaczeniami, bo wyjdzie jeszcze gorzej... a on pewnie też nadal nie odpisze i bedziej już zupełnie zdołowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ble..
...następnym razem napisz do mnie, napewno zrozumiem i odpiszę, a może nawet przytulę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppokorzyc sie to
publicznie mowic: szkoda ze nie mzemy byc razem, to jak prosic publicznie o uczucie albo na spotkaniu plakac mu w rekach: jaka ja samotna czytaj badz ze mnaaaaaaaaaaaaaaa, blagammmmmmmmmmmmmmm glowa do gory:) nie odpisal, bo moze nie wie jak ubrac to w slowa, nie wszytsko mozna napisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maalina
czasami lepiej popełnić błąd niż nie zrobić nic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie nie robic nic, to tez głuopie, bo aby cos sie stało, dziłao trzeba działac:) a ty powiedziałs co czujesz, nie napisalas do niego, a kochasz mnie? a ja taka samotna badz ze mna, szkoda ze nie mozemy byc razem, to jets niemal szantaz o uczucie, zebranie o nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabolało, bo kochasz:) nie pisałas sobie ot tak, tylko to co czujesz Ale zgadzam sie z tym, ze nie wsyztsko mozna napisac. a jak dostaniesz list cyz mail np od rodizny, pryzjaciolki? jak masz forme dobrego samopoczucia odpisujesz od razu, piszesz co w tobie, inaczje odpis musi zaczekac. A odpisujac na tak wazne sprawy jak czyjes uczucia, mona dobrac jakies slowo co zostanie nie tak odczytane zatem on wybral nie odpis a inna forme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×