Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zamyślonapl

Czy kochać można tylko raz?

Polecane posty

Gość zamyślonapl

Witam. Pół roku temu zakończył się mój pięcioletni związek. Był to facet mojego życia, kochałam go ponad wszystko, ufałam w 200%. Potem on zaczął mnie okłamywać, były kłótnie, zdrada z jego strony, znowu kłamstwa, moja zazdrość aż wszystko się skończyło. Pod koniec związku nie żywiłam do niego już żadnych ciepłych uczuć, nie ufałam mu i się rozstaliśmy. Przez te kilka miesięcy spotykałam się z innymi bez seksu, ale nic do nich nie czułam. Miesiąc temu zaczęłam umawiać się z kolegą z roku, zaprosił mnie na wspólny wyjazd w góry. Spędziliśmy bardzo miłe chwile, kilka razy poszliśmy do łóżka, a on ewidentnie się zakochał. Problem w tym, że ja nie czuję do niego nic. Jest bardzo atrakcyjny, inteligentny, super się dogadujemy, mamy podobne poczucie humoru, a w łóżku było cudownie. Tyle, że ja czuję się totalnie wyprana z emocji. Po przyjeździe on ciągle do mnie pisze, mówi, że nigdy nie spotkał takiej dziewczyny jak ja i chciałby żebyśmy byli w oficjalnym związku. Jednak ja go nie kocham. Wiem, że nigdy mu nie zaufam, nigdy nie będę zazdrosna tak jak o byłego, bo on jest mi obojętny. Co mam zrobić żeby go nie skrzywdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie... a podobno to mężczyźni są wyrachowani i tylko o seks im chodzi. Zarzuca nam się, że jesteśmy nieczuli, a seks traktujemy przedmiotowo. Tymczasem co ja widzę? Najnormalniej w świecie trzeba sobie to jasno i wyraźnie powiedzieć, kobiety dziś są gorsze od mężczyzn. Wykorzystałaś faceta, zabawiłaś się jego kosztem, dałaś mu d... i co? Żalisz się, że jest tobie źle. Niczym nie różnisz się od swojego byłego faceta. Jesteś pusta i próżna. Miłość? Ty nawet nie wiesz co to tak naprawdę oznacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, kocha się tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męzczyzni zakoc***a sie tylko raz ale kobiety moga byc w ciagu zycia zakochane wiecej razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i to jednocześnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdy po prostu objawione. Haha reguła goni zasadę, a na to prawidła się kłaniają i wszyscy patrzą na chmury, a życie bez nich ma się całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Kochać' można wiele razy ale pokochać z głębi serca tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość nie ma limitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie prawdziwie kocha się tylko raz. Kochałam i kocham tylko jednego człowieka. Z przyczyn od nas niezależnych nie możemy być razem. Nigdy nie przestanę Go kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Szkoda, że tak. Wspólczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też kocham dwóch i każdego inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×