Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wyczuwacue jak facet wam sie gali na tylek gdy idzie za wami?

Polecane posty

Gość gość
Ja wyczowam ... zawsze wtedy się delikatnie potknę.... żenujące :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja staram się nie stwarzać takich sytuacji. Jest osoba, która takie tworzy. Często odwraca się do mnie tyłkiem. Odchodzę w bok żeby nie stać za nią. Nie wiem, czy ona siebie kontroluje, czy myśli w ogóle o tym, że mogę zacząć się gapić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gali? cóż za gburowate podanie jak u chama z szynku, jako mężczyna tylko ukradkiem zerkam, dlatego niemożnością jest by to czuła , po resztą pytanie zawiera sugestię odpowiedzi, więc na zaś nieważne jest )*.*(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się dzis gapilem jednej dziewczynie która na mnie leci, ale wątpię ze zajarzyla, fajny ma tyleczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy jest inny, raczej czuje się czyjeś intensywne spojrzenie sam spróbuj - gap się na kogoś i zobaczysz, że po jakimś czasie ten ktoś odwróci głowę jak ktoś się podoba i myśli się o nim jako o kimś dla nas atrakcyjnym, to można to uznać za potwierdzenie wzajemnej atrakcyjności (ale jeśli uzna się to za odr****** nie działanie z premedytacją) jeśli nam się nie podoba, jest obojętny, to to jest odrzucające, odpychające, obleśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak, nagle telepatia sie pojawia. oczywiscie sytuacyjna i okazjonalna. co za brednie, juz nie macie czym sobie latac swojego ego, tylko myslami o cudzych spojrzeniach ladujacych na waszych zadach? tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochany/ kochana ja tez gapilam sie na tylek faceta ktory mi sie podobal. I on to czul. I byl skrepowany. To bylo odruchowe, nie z premedytacja. Oczywiscie jak zauwazylam ze to zauwazyl to staralam sie przestac. ;-) I tak, sama tez to czuje, jak ktos sie gapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak trwa to kilka sekund?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×