Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kulesznik

dziewictwo to nieskończona wartość

Polecane posty

Gość kulesznik

dziewica inaczej wygląda, inaczej się porusza, inaczej pachnie, inaczej mówi ! Dziewica to arystokratka wśród kobiet !!! Kobiety wielokrotnie obmacywane i pompowane mogą im co najwyżej nogi myć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulesznik
bez dziewic nie byłoby tego świata !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulesznik-!Nie pieprz farmazonow, gdyz ja takze bylam dziewica jak bralam slub .Gdyby bylo tak jak ty mowisz , to bylabym szanowana w zwiazku!Tak jednak nie jest.Kiedys podczas klotni smial nawet powiedziec,ze cytuje\"cnota uderzyla ci na rozum\" i.t.p , i.t.d.Dlatego jak slysze takie teksty o dziewicach, to robi mi sie niedobrze.Dla mnie prawdziwym i wartosciowym mezczyzna jest ten ktory szanuje kobiety bez wzgledu na to czy sa dziewicami czy tez nie. bo dziewictwa mozna sie pozbawic niekoniecznie puszczajac sie! a piszac o jakims wielokrotnym pompowaniu i obmacywaniu , dyskwalifikujesz sie zupelnie w moich oczach !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 2
Do kulesznika- Bardzo chcialabym sie dowiedziec jak pachnie , porusza sie i mowi dziewica? Bede ci dozgonnie wdzieczna gdy mi o tym napiszesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermittt
dlatego nalezy być dziewicą aż do śmierci. amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmien sobie
kulesznik od walenia konia mozg ci sie zlasowal, i pierdolisz bez sensu jak kangur zza kredensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×