Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość happy enough

Dziś chciało mi się płakać...ze szczęścia...Topik dla szczęśliwców.

Polecane posty

Gość happy enough

nie chcialabym by pojawily sie tu glupie komentarze badz podszywy, topik ma byc radosny, troche romantyczny, a poza tym ma na celu sprawdzenie, czy sa tu w ogole jakiekolwiek szczesliwe osoby. ja dzis lezalam z chlopakiem na lozku i sie patrzylismy sobie w oczy, muzyka grala w tle i w pewnym momencie zachcialo mi sie plakac ze szczescia, poczulam taki przyplyw radosci ze go mam, najwspanialszego faceta na ziemi ;) tak, wiem, jestem naiwna i glupia i pewnie zaraz mnie zjedziecie, co mi tam...:D pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8865
"ja dzis lezalam z chlopakiem na lozku i sie patrzylismy sobie w oczy, muzyka grala w tle..." Tak, doluj nas jeszcze bardziej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgryźliwa stara panna
Co Wy z tym szczęściem dziś...poszaleliśta?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8865
A tak w ogole, to ile masz lat? Jesli mniej niz 20, to nie dziwne zes szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy enough
nie, mam 22 i faceta od roku. jakis problem? to juz po dwudziestce nie mozna byc szczesliwym? :o boze ludzie, wezcie sie w garsc, naprawde tak wam zycie niemile? :( co do obciagu - to inna historia :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh...no to witaj w klubie:] ja sobie dzis uswiadomilam,ze zycie jest piekne:):):) powodzenia:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy enough
uffff no dzieki, obudzilas we mnie nadzieje kochana :D pewnie ze piekne, raz lepsze raz gorsze ale jedno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8865
" boze ludzie, wezcie sie w garsc, naprawde tak wam zycie niemile? " naprawde. Myslisz ze na swiecie chodza tylko szczesliwi ludzie? wszyscy sa zakochani, piekni zdrowi i bogaci? Zejdz na ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgryźliwa stara panna
Niemiłe jak cholera. A zresztą...sajonara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy enough
nie, nie sadze tak i nigdy nie sadzilam, ja tez miewam doły i zle dni, ale zycie nie polega tylko na wiecznym chodzeniu ze zwieszonym nosem na kwintę, jesli Twoje tak wlasnie wyglada to serdecznie wspolczuje i mimo Twej calej zgryzliwosci zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mysle ze bezczynnie to na tym lozku nie lezeliscie musiala byc jakas akcja oralna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 8865 ale ze ty jestes nieszczesliwa i wciaz uzalasz sie nad soba to nie oznacza,ze inni nie maja prawa do szczescia.zazdroscisz i tyle. a ten topic odrazu byl zaznaczony jako topic dla szczesliwych;) hehe...a no racja racja...wszystko znow idzie ku lepszemu...i mam nadzieje,ze tak zostanie;) i Tobie tez tego zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8865
Pozyj jeszcze kilka lat, zobaczymy, czy nadal bedziesz happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co....ja juz sie dosc w swoim krotkim zyciu naplakalam...i uwierz nie tylko przez faceta...ale mialam gorsze, powazniejsze i ciezsze zeczy na glowie...i odbij;pbo nudna jestes;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8865
ty tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8865 to stara 30 letnia pannica ktora nie ma faceta i wyprowadza psa na spacer w ramach rozrywki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy enough
ja rowniez mialam zle okresy w zyciu, wiele przeszlam, po tym wszystkim wiem ze zycie trzeba brac garsciami bo jest tylko jedno. no ale ok, tak, za pare lat bede zgryzliwa glupia baba i powinnam sie juz zabic najlepiej zeby tego nie doswiadczyc, bosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy enough
facet czytalam o tobie duzo niepochlebnych opinii tutaj, ale powiem Ci ze fajny jestes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...a ja nic nie czytalam o facecie...ale fajny jest tez musze przyznac:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuppupupuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×