Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kljli

gdzie we Wrocławiu zrobić tatuaż

Polecane posty

Gość kljli

jak w temacie który salon polecacie ,a który omijać szerokim łukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kljli
podnoszę może ktoś wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kljli
proszę o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kljli
.... podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatoo wrocek
jezeli chcesz prywatnie to moge ci polecic swietnego wroclawskiego tatuazyste z ogromnym doswiadczeniem, z tym ze nie w studio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatoo wrocek
podaj maila na ktorego moge napisac jezeli bys reflektowal(a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we wrocławiu to...
...raczej nie polecam. Robiłam dziarę w salonie pod dworcem PKP - porażka, zero cieni, wszystko jechane kontórówką, no ale młoda byłam i się nie znałam :) Robiłam też w salonie koło rynku (więzienna chyba). Wykonanie świetne, ale ceny jeszcze lepsze ;o Przepłaciłam aż miło Teraz dziaram się w Twardogórze. Z Wrocławia jest kawałek, ale dziary trzy razy tańsze niż w salonie. Jeśli chcesz mogę Ci podać jego stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kljli
o super dziękuję właśnie takich informacji potrzebuje mój adres to bobik5@poczta.onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kljli
ok poproszę o tą stronkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kljli
własnie zalezy mi na opini tych którzy korzystali bo suma sumarum to cos na całe życie i zależy mi na fachowości żeby potem nie rozpaczać nad przysłowiowym wylanym mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we wrocławiu to...
http://tnij.org/cto7 naprawdę polecam :) za dziarę na pół ręki dałam 300 złotych. Wejdź sobie w galerię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam na kleczkowskiej 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kljli
bardzo dziekuję za link do stronki super!!!!!!cały czas ogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kljli
bardzo Ci dziękuje we wrocławiu to... mam jeszcze pytanie gdzie w Twardogórze jest ten salon jakiś adres czy może telefon jak masz to poprosze na meila podobaja mi się prace Jonka własnie są takie cieniowane kolorowe a ja ciągle nie wiem na co się zdecydować nie moge wybrać konkretnie jakiegoś gotowego projektu czy Jonek sam coś może zaproponowac na podstawie mojej dośc pokretnej wizji pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaakk
Witam w Twardogórze Jonek robi naprawdę ladnie i nie drogo ,jeżeli nie masz wzoru ,ani pomysłu Jonek ma katalog ze wzorami tatuaży zawsze doradzi ....Naprawdę koleś jest kumaty wie co robi.Ja sama robiłam u niego 2 tatuaże,a teraz myslę nad trzecim .Naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowyNick
MANTA. Sławek tatuażysta robił koleżance, pięknie. Po roku do niego wróciła po kolejny i kolejny tatuaż. Poszukaj w google o mancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam studio Body Extreme przy ul Włodkowica 16, Krzysiek i Aleksandra robią rewelacyjne prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaaaaaaą
Tak jak ktoś wyżej polecam www.astatuaz.pl mega dziarki rozsądne ceny, sterylnosc i czystość. Ja robiłam tam już 2 tatuaże i jestem z nich dumna . tatuaż to tylko u nich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelinaE
Robiłam napis w As tatuaż i muszę przyznać że mają najniższe ceny jeśli chodzi o salony we Wrocławiu . Studio malutkie , sympatyczni ludzie tam pracują , miła atmosfera , więc mogę polecić z czystym sumieniem POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona_Karolina
Robiłam tatuaż w warunkach domowych u pewnego Macka i drugi w astatuaz. Pierwszy wyszedł ładnie z tym że bez żadnej gwarancji tatuaże w domowych warunkach nie dają gwarancji jakości , trochę się bałam aczkolwiek wszystko poszło ok . Przy 2 tatuażu już nie chciałam robić go u kogoś w mieszkaniu zwłaszcza że był on duży i jednak wymagałam gwarancji na usługę . do studia AS trafiłam przez przypadek przeglądając groupon i muszę powiedzieć że nie żałuję ani trochę . Cena była podobna do cen które są pobierane w warunkach domowych , miła obsługa i szybkie terminy ( czekałam 2 tyg ) . Nie mówię że mój 1 tatuaż był zły , tylko że jeśli mam mieć wybór wolę robić to w miejscach przystosowanych do usług tego rodzaju . Nie oszczędzajcie bo różnica 50 zł może ratować życie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscie
AsTatuaz POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Astatuaz są nowi wiec mało o nich słychać ale ceny konkurencyjne, BARDZO POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam studio astatuaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam AS Tatoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
as tatuaz !!!! najlepsi we Wrocku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Body Extreme na Poniatowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróciłam do Astatuaz po kilku miesiącach a tu takie zmiany . 3 artystów i super zadowolona jestem ! na kolejny też wracam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×