Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak być bardziej męskim w oczach kobiety

Polecane posty

Gość gość

Ona mnie ma za wrażliwa sierote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloaloalo
Bądź sobą....to najbardziej męskie. Chcesz udawac kogos innego? Pokocha przebierańca a nie Ciebie. Poczekaj na taka która Cię weźmie jak stoisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój wmawiasz to sobie. Jak kobiecie podoba się mężczyzna to widzi w nim mężczyzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)))))Bądź sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można trochę poudawać postawą: wyprostowany, pierś do przodu, ręce wzdłuż tułowia, nie krzyżować nóg siedząc, stojąc stac na 2 nogach w rozstawie a nie jakoś jednej mniej drugiej bardziej. Są jakieś filmiki na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma gorszej karykatury jak maczo udający wrażliwca i wrażliwiec udający maczo. jeśli kobieta nie akceptuje cie takiego jakim jestes to cie nie zaakceptuje, po co cię płaszczyć i zmeniać swoje ja. jako kobieta pisze ci że nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwetka, która mówi "jestem pewny siebie" a nie przyj..ny to nie jest udawanie maczo. Tym można poprawić bycie męskim i bycie sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz przestać się myć. Prawdziwy zapach samca to jest to czego samica porzadaja. Musisz też co jakiś czas splunac, nawet w pomieszczeniu. Nie myj siura po toalecie, a rąk to już w ogóle. Macaj ja często, nawet jak tego nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz byc szarmancki, miły, pomocny, prawic komplementy, sprawiać żeby dobrze sie czula przy tobie. Bo takich mezczyzn sue zauważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz byc jak ci bad boye za którymś lataja. Trynkkewicz jest takim bad boyem moze idz ta droga albo jak maz Rihanny bij kobiete. Ewentualnie zachowuj sie jak muzulmanie wto stosunku do kobiet polki na nich leca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06:39 a kysz sataniuchu, przestań dawać facetom złe i przewrotne rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Sylwetka, która mówi "jestem pewny siebie" a nie przyj..ny to nie jest udawanie maczo. Tym można poprawić bycie męskim i bycie sobą. x To jest udawanie. Tworzysz iluzje i oszukujesz. Nie tylko ją, ale i samego siebie. Niespójnośc szybko wyjdzie, uwierz mi i to bedzie conajmniej smiesznie wyglądało (smiesznie w złym słowa znaczeniu-załosnie). Od przybrania postawy ciała nie zmieni sie Twoj charakter, tak jak myślisz. Gdyby tak było,to ludzie dawno temu zmieniliby się, zwłaszcza psychologowie a jak wiadomo, sobie nie da sie tak pomoc jak innej osobie, to byloby za latwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej męskość pokażesz jak podczas seksu będziesz miał cały czas erekcje i najpierw kobieta będzie miała orgazm dopiero potem ty. A po za tym gruby portfel i wyrzeźbione widoczne bicepsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko saba,,byc tylko soba.. No i tak mysle ze jesli nie czuje sie przy tobie bezpiecznie i nie mowie o twoich silnych ramonach tylko bezpiecznie mentalnie to mozesz kombinowac i tak nie zaskoczy. Kobieta ma 6 zmysl i wyczuje czy chcesz czy nie twoje intencje, ciebie jaki jestes... Jesli stwierdzi ze ty to ten z ktorym chce byc do konxa ,zadna sila ja nie zatrzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierdołowate porady pseudo psychologów wychowanych w kartoflankach. pytanie rodem z przedszkola. "bardziej męskim" nie można być bo gdyby można było, co drugi gej starał by się udowodnić, że jest "bardziej męski", niż" bardziej "żenski". " w oczach kobiety" jesteś taki, jak się zachowujesz. kropka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabierz ją na randki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie czerwona koszule, bluzkę, kurtkę, kolor czerwony dodaje męskości mężczyznie a kobiecie kobiecości to antropologicznie uwarunkowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kombinuj. Bądź sobą. Jeżeli trafisz na tą właściwą kobietę, ona zaakceptuje ciebie takim jakim jesteś. Ja mam łagodny charakter. Nie biłem się z chłopakami. Nie potrafiłem odpyskować. Nie umiem grać w siatkówkę. Nie umiałem nawet jeździć autem. Późno zacząłem obmacywać się z dziewczynami. Spotkałem jednak dziewczynę, która mnie pokochała. Nie musiałem nikogo udawać aby być z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż spodnie rurki zrób piękny fryz koniecznie torebka na ramię wiesz taka pippa ,obraz nędzy ,a i jeszcze paznokcie + lekki podkreślający twoją chłopięca urodę makijaż i wtedy to ty jesteś 110% samca alfa. Jak ty zadajesz takie pytanie na forum to mam wrażenie że właśnie tak wyglądasz ,cóż ci pozostaje natury nie oszukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.09.17 Musisz byc jak ci bad boye za którymś lataja. Trynkkewicz jest takim bad boyem moze idz ta droga albo jak maz Rihanny bij kobiete. Ewentualnie zachowuj sie jak muzulmanie wto stosunku do kobiet polki na nich leca. x dokladnie kazdy prawik to bad boy a moze o najwyzej popatrzec na kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam męski wygląd i nie maluje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×