Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JudkaII

NO I CZEKAM!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

słuchajcie po ponad poł roku samotnosci po nieudanym 5 letnim zwiazku z niedoszłym slubem poznalam kogos!!!!jest naprawde super, tylko ze ja sie troche przed tym bronie, troche jestem zdystansowana...boje sie, ale jednak czekam az napisze zadzwoni..wczoraj gadalismy umowilam sie z nim w poniedziałek bo weekend spedzam z moimi siostrami kochanymi...ale on narazie nie idzywa sie pewnie zrobi to wieczorem dopiero...fest super na wszytskie tematy mozna z nim pogadac ale ja sie tak troche jednak dystansuje napiszcie mi cos prosze bo zwariuje!!!!!!!!!!!dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararararara
powodzenia! :) nie wariuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eizabeth
tylko ze ja sie troche przed tym bronie, troche jestem zdystansowana...boje sie, ale jednak czekam az napisze zadzwoni.. i tu masz odpowiedz:) jets okey:) idzesz kroczek do przodu, to wazne:) nie odbieraj sobie szczescia, nie warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eizabeth
jak szczesliwa osoba, ja tez tak robie:) kazdy kto kocha tak robi:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja go znam zaledwie tydzien....nie kocham go no bez przesady po prostu tak fajnie mi sie z nim gadalo chcialabym zeby sie odezwał i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eizabeth
no wlasnie od czegos trzeba zaczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja sie boje juz angazowac no..ale to chyba normalne, on jest taki sliczny i taki fajny...ma swietna karnacje bo jest pol arabem i jest duzy ale najwazniejesze ze myslimy tak samo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiało zapytam
Judka ty masz taki telefon, co jak dzwoni to swiatełkiem mruga ? Chyba nie. Nie gap się, tylko nadstawiaj uszka.;) Pozdrawiam, powodzenia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja patrze na komorke!!!!no ja wiem nastawiam te uszyska i nic.......ide cos zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eizabeth
ja musze uszka wytezac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa system
myślicie tak samo po arabsku po maghrebsku po kairsku po alhambryjsku po bagdadzku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestancie nie czepiajcie sie jego pochodzenia!!!!!!!!!on mieszka od urodzenia w Polsce a myslimy tak samo o wszytskim o cąłym zyciu on jest boski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eizabeth i jak idzie wytezanie uszek?????????moje bez skutku na razie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eizabeth
wytezam ale cierpliwosc to cnota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a co poza tym robisz? a czy ty uwazasz ze to zle ze on ma takie pochodznie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eizabeth
nie wazne jest serce:) co robie teraz nic i mam odwage mowic o tym, przyjdzie czas bede pisac, liczyc itp:) a jak bede miec $ to bede robic inne rzeczy, ktore troszke wynijaja z malej gotowki, przez mnie zarobionej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa system
Ależ nam się podoba jego pochodzenie tylko myśleliśmy, że on jest taki prosto z krainy tysiąca i jednej nocy a tu tylko w połowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupa system prosze Cie nie wypowiadaj sie ok???nie chce tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co i zadzw.
:P, mój pół turek i też jest ok, też jest taki sliczny, mozemy sobie pomagac i sue wspierac jak chesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×