Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prawdziwy facet jak z nimi postępować?

Polecane posty

Gość gość

Jeśli kobieta chce faceta prawdziwego, nie pantofla który na dodatek nie ma w sobie nic męskiego.. facet który jest silny, męski, stanowczy, znający swoja wartośc.. to jak do nich dotrzeć? Trzeba być spolegliwa i chwalić go żeby go napędzac do robienia jeszcze więcej dla swojej ukochanej? Żeby czuł się nadal facetem i nie wkraczac na jego ego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy być dobrym partnerem do życia. Jeśli do tego dojdzie przyjaźń będziesz szczęśliwa :) oboje będziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umiejętność życia z mężczyzną na tym polega. Ktoś madry powiedział - szczęśliwy związek jest wtedy gdy mężczyzna kocha kobietę a ona go szanuje, gdy go kocha jest pełen sukces. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję :) w poprzednim związku zaczęłam brnac w złym kierunku.. miałam wrażenie że mnie nie kocha i zamiast znów dać coś od siebie to ja chciałam dostawać i o dziwo dostawałam i myślałam że to już dobry sposób głośno wygłaszac swoje zdanie, mówić czego chce, oczekiwać sprawiedliwości.. zeby też cos zrobil itp.. pomijając fakt że go nadal kocham.. wiem że kiedyś bym i tak chciała takiego typu mężczyznę.. więc próbuje znaleźć dobre rozwiązanie.. wiem że do końca byłam dziewczyna która pozwala mu na każde wyjście, jeszcze przygotuję jedzenie dla kumpli i sama w tym czasie się czymś zajmie.. która wysłucha i mówi kocham cie.. ale to za mało.. bylam wyczerpana i zagubiona.. nikomu tego nie życzę.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kobieta nie ma z Tobą orgazmu to w jej ciele nie wydziela się hormon zwany oksytocyną, który odpowiada za "zakochanie". Dlatego kobiety które nie mają "dobrego" sek.su z facetem częściej zdradzają i szukają innych partnerów. Nie przegap dzisiejszego webinaru bo SEK.S jest szczególnie ważny w relacjach z kobietami. Bez tego nie utrzymasz zainteresowania kobiety w dłuższej relacji i nie sprawisz że ona faktycznie się w Tobie zakocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm..... co to znaczy "oczekiwać sprawiedliwości " ? On był sędzia? Chyba nie masz na myśli wygłaszania feministycznych bzdur zawsze i wszędzie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy dac mu się prowadzić i tyle. Od czasu do czasu możesz wyrazić swoje zdanie ale generalnie być spolegliwa. On wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.. sprawiedliwości że jak ja pracuje, piore, gotuje, sprzątam.. to on nie tylko zmywa ale częściej coś zrobi do jedzenia i w sensie zaczęłam mówić żeby robił coś za coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest prawdziwy facet. Bożeeeee facet zmywajacy naczynia, ja p*****le. Facet ma kupić zmywarkę albo panią do sprzątania zatrudnić. Ma przynieść górę pieniędzy żebyś ty mogła je wydawać. To jest prawdziwy facet. A Ty mu pokaż że potrafisz przy pomocy tych pieniędzy stworzyć wam takie życie jak żadna inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
Dowolnego faceta moze miec kazda ...a prawdziwy mezczyzna to on sobie wybiera kobiete, nie na odwrot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, jak wybiera tą która odkryła prawdziwą duszę, nie dupę księżniczki cichodajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję księżniczki pompować baloniki, może jakiś pies poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze nie zastanawiać się jak postępować z facetem takim czy innnym, ale jak postępować z sobą, aby się szanować, żyć według własnych zasad i szanować innych ludzi ale nie dać sobie wejść na głowę. Mieć własne życie, własny świat, znajomych, pracę, zainteresowania, cele w życiu. A prawdziwy facet jak pozna kobietę asertywną, która nie jest egoistką ale też "kocha" siebie samą i swoje życie, będzie wiedział co robić, aby taką kobietę zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jeśli kobieta chce faceta prawdziwego, nie pantofla który na dodatek nie ma w sobie nic męskiego.. facet który jest silny, męski, stanowczy, znający swoja wartośc.. to jak do nich dotrzeć?" Taki facet będzie z kobietą która jest: - prawdziwa, - nie jest damskim pantoflem gotowym na każde skinienie księcia, - silna psychicznie, - kobieca, - wiedząca czego chce od życia, - znająca swoją wartość. Najpierw same rezprezentujmy sobą wysoki poziom, jeśli chcemy faceta na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedzi.. moje pytanie czy taki typ faceta jak mu urazi się ego albo po prostu dojdzie do kłótni robi ciche dni? Jak tak to jaki jest na to sposób? Rozmowa ze mnie to boli i męczy nic nie daje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak. Nie ma nic gorszego niż wrażenie jego ego. Kara będzie sroga. Poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po 11 latach udanego związku , znalazlam sposób na kłótnie. Zamiast w emocjach nawrzucać sobie słów, które często są krzywdzące: ja lub mój mężczyzna wychodzimy z domu żeby ochłonąć:) później bez emocji możemy normalnie porozmawiać o problemie. Wypracowane na przestrzeni lat, skuteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L0ki
Co wy wiecie o mężczyznach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:47 "Dzięki za odpowiedzi.. moje pytanie czy taki typ faceta jak mu urazi się ego albo po prostu dojdzie do kłótni robi ciche dni? Jak tak to jaki jest na to sposób? Rozmowa ze mnie to boli i męczy nic nie daje.." Facet który robi ciche dni to nie jest dojrzały facet i nie warto się z takim zadawać, bo tylko się zamęczysz. Sposób na ciche dni to komunikat - albo sie zachowujesz jak dojrzały człowiek i sie nie obrażasz tylko się komunikujesz, albo z nami koniec. Jak wybierze to drugie, to nie żałować tylko się cieszyć że sie wyrwało z toksycznego związku. Skoro piszesz, że rozmowa, że Cie to boli i meczy nic nie daje... to sorry, znam to z własnego doświadczenia, facet jest niedojrzały, nie szanuje Twoich uczuć i lepiej sie z takim rozstać, bo ciche dni przerodzą się w ciche tygodnie, będziesz cierpieć, i w końcu i tak ktoś kogoś w tym związku zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważacie że nie warto starać się go odzyskać? On robił ciche dni i mnie tym wykanczal.. było cudownie za chwilę masakra i tak w kółko.. mieliśmy plany za chwilę nie było bo coś źle zrobiłam i kłótnia powstała.. nie lubił mojej koleżanki a po rozstaniu on ma z naszymi znajomymi kontakt włącznie z nią.. a ja się odcielam.. znów widzę że to nie fair..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Taki facet będzie z kobietą która jest: - prawdziwa, - nie jest damskim pantoflem gotowym na każde skinienie księcia, - silna psychicznie, - kobieca, - wiedząca czego chce od życia, - znająca swoją wartość. Najpierw same rezprezentujmy sobą wysoki poziom, jeśli chcemy faceta na wysokim poziomie. Ja nie znam do końca swojej wartości i nie jestem silna psychicznie.. czasem miałam wrażenie że nie potrafię sprostać jego wymaganiom.. bylam zazdrosna o koleżankę np. Dużo sytuacji było że bolało mnie w środku a udawałam że wszystko jest ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
To nie jest prawdziwy mężczyzna tylko zwyczajny przemocowiec psychiczny. Mylisz męskość z nadętym ego. Nadęte ego to zaburzenie psychiczne. Zwyczajnie tobą manipuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ściere do podłogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo nadęte ego.. to chyba jest dobre pojęcie! On był aż do przesady.. nie wiedziałam że tak bardzo wszystko bierze do siebie i od razu mogą być tego takie konsekwencje.. a skąd takie coś może się wziąć u faceta ? Skąd u niego taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ze zaburzenie psychiczne? Czyli to poważny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupoty piszę ale musisz się postarać o niego oraz szczerze porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
czyli jesli sa "ciche dni" to to przemoc psychiczna? dobrze wiedziec, , nie wiem jaki procent kobiet odpierdziela takie akcje, ale chyba nie przesadze jesli strzele, ze ponad polowa populacji... faceci - raczej rzadziej, tez na pewno sie zdarza, i procent bedzie rosl - kto mieczem wojuje od miecza ginie. tylko wytlumaczcie kolezankom , tak zwiezle i krystalicznie przejrzyscie, ze "ciche dni" i inne tego typu manipulacje to przemoc psychiczna i sa po prostu toksyczne:D nie powinno byc braku chetnych... ciekawe jak szybko ten i podobne procedery zaczna zanikac:D 11:45 - gratuluje sprowadzenia faceta do roli bankomatu. mam nadzieje, ze jestes traktowana rownie "wybitnie", tj. jak worek na sperme, sorry, powinnas dostawac dokladnie to co dajesz, wiec nie miej mi za zle. 15:03 - swietny sposob, jesli bedzie konsekwentnie realizowany, i nie beda to wypady do knajpy/klubu, tylko spacer po okolicy... 20-30 minut? jak postepowac? troche zalezy od poszczegolnych przypadkow, rozni ludzie, rozne charakterystyki. od czapy: - nie wypominac jednego epizodu, szczegolnie jesli pojawily sie po nim przeprosiny, dokladajac stwierdzenia "zawsze", "nigdy". chyba nikt nie lubi miec wieloletnich wypominanek przy byle okazji, o cokolwiek co juz nalezy do antycznej wrecz historii(szczegolnie jak jednorazowy epizod byl dokladnie jednorazowy). - nie dasac sie jesli nie chce zmienic wlasnych planow, szczegolnie jesli cos ustalil sobie i z wyprzedzeniem o tym poinformowal. - odpowiadac na pytania rzetelnie. "- nic" na pytanie "cos sie stalo" gwarantuje w wielu przypadkach dokladnie taki skutek, jakiego slowa sie uzylo. ZADEN. pozniejsze fochy sa bezsensownym dreczeniem czlowieka(przemoc psychiczna anybody?). - nie wymagac telepatii. chcesz czegos, nudzisz sie, inaczej ma pobudzic seksualnie - powiedz co i jak, babo, nikt procz ciebie w twojej swiadomosci nie mieszka(a przynajmniej nie powinien, jesli tak jest zalecam natychmiastowa wizyte u psychologa/psychiatry), NIE BEDZIE JAK CHCESZ bez rozmowy o KONKRETACH. tak pare przykladow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
moja żononarzeczona zdradzała mnie już jak była w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, nawet jeśli ciche dni trwały dwa dni albo trzy? To był taki standard.. mnie denerwowalo to że były już plany a tu obraża się i planów nie ma.. mój wolny weekend i cisza.. to było odbijające.. prosiłam żeby nie tak rozwiązywać problemy i w końcu zaczęłam tracić cierpliwość i gadać gadać gadać wypominać właśnie i skutek tragiczny.. bez dyskusji zakończony związek.. uważacie że da się wybaczyć i ruszyć i spróbować z nim jeszcze raz? Że on może coś zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on się mam zmienić a ty nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×