Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zzzzzzzzzzzzz

Skąd się biorą takie denne laski na fotka.pl ?

Polecane posty

Gość Zzzzzzzzzzzzz

A właściwie już fotka.com, bo zmienili domenę. Raz na rok zakładam tam sobie konto, ale nigdy nie jestem w stanie wytrzymać tam dłużej niż 2 tygodnie. Tym razem moja cierpliwość jeszcze szybciej się skończyła. Szybciej niż konto gwiazdy, które miałem jeszcze na 3 następne dni. Ale spokój psychiczny i stan emocjonalny okazały się dla mnie ważniejsze niż pozostałe 3 dni gwiazdy. Tak jak tu ktoś kiedyś napisał, fotka ma swoje stałe bywalczynie, które założyły konto kilka lat temu i są tam po dziś dzień. Najgorzej jest pisać do tych które dodały nowe zdjęcia, bo wyświetlają się na stronie głównej i dostają po kilkaset wiadomości dziennie (mniej więcej). Dlatego wyrobiłem sobie taktykę: piszę do tych, które nie mają najnowszych zdjęć, które prawie nie mają żadnych ocen i komentarzy. Staram się filtrować dziewczyny, unikam takich co robią sobie słit focie w lustrze albo zdjęcie z ręki. Ale to naprawdę ciężko znaleźć. Naprawdę. Napisałem do takiej jednej, którą już wcześniej stamtąd znałem. Ona mnie nie pamiętała. Ale daliśmy sobie TAK (ach, jak to kojarzy mi się z zaręczynami :) - podobnie jak "powiedzieliście sobie TAK przed ołtarzem na ślubie"). Po tygodniu rozmów laska zaczęła mi wysyłać takie bardziej odważne i kuszące zdjęcia hehe, oczywiście nie gołe, ale takie w których eksponuje nóżki, przesyła buziaki itd. Mieliśmy się spotkać, pytała nawet kiedy znajdę dla niej czas. Był miło i wesoło. Przy wysłaniu mi kolejnego zdjęcia, zapytałem czy ma jakieś w rajstopach i w mini. Wybuchła agresją, stwierdziła, że ją "wkur..am" i mam się więcej nie odzywać. Co jej takiego zrobiłem? Przecież sama mi wysyłała takie zdjęcia, a podoba mi się kobieta w rajstopach i mini, więc w czym problem? Przecież nie zażądałem nagich zdjęć, a byłem chyba najbardziej mądrym kolesiem którego tam poznała. Po paru dniach znów do niej napisałem, pytałem czy nadal jest zła na mnie. Nic nie odpisała. Ale zaczęła zakładać fejki, z których obniżała mi średnią ocen i codziennie z różnych nowych kont klikała NIE. I nagle te konta bardzo szybko usuwały swoje zdjęcia (których nie zdążyłem nawet zobaczyć) i na koniec usuwały cały swój profil. I tak przez kilka dni. Żałuję, że jej na fotce wysłałem kilka "prezentów", a także zostawiłem pod jej zdjęciami kilka komentarzy typu "cudna", "100% naturalna" itd. Napisalem do niej po raz kolejny, odpuyskowała mi żebym się odwalił i że jestem taki i owaki. Powiedziałem jej, że przecież co jej takiego zrobiłem? I niech w takim razie skasuje moje komentarze pod zdjęciami, skoro tak mnie nienawidzi. Powiedziałem jej, że jest tak samo nienormalna jak wszystkie laski na fotce. Dostała kolejnego ataku agresji, napisała, że "Ja jestem normalna,m a ty po...any, myślisz ch..em zamiast mózgu". Zablokowała mnie. A moje komentarze nadal tam pozostały... Znalazłem ją na fb, ale nie chcąc ruszać znowu g****a, poprosiłem koleżanke żeby do niej napisała prośbę o usunięcie moich komentarzy na fotce, a także zbeształa za obrażenie mnie wulgarnymi epitetami. Ta jej odpisała: "Problem z głową???? Breknąć to możesz ty k@#$o j@#$na, pustaku jeden z takimi samymi jak ty się zadajesz i nie mów mi co mam robuć bo jestem z@#$%@%ta a ty i zazdrościsz ". I zablokowała ją. A komentarze pod jej zdjęciami na fotce jak były, tak nadal są. Po co jej one? Żeby się dowartościowywać? Poprosiłem jeszcze kolegę, żeby jej to powtórzył na fb. Ta nic nie odpisała, ale go zablokowała. Zgadijcie co dalej z moimi komentarzami na fotce... tak, macie racje. Dlatego postanowiłem usunąć fotkę, w nadziei że komentarze też zostaną usunięte. Niestety nie... został po nich ślad, pełna treść i autor o nazwie "konto usunięte". A niech się cieszy pustaczka. Zastanawiam się skąd w tej kobiecie tyle jadu? Ja spokojny, inteligentny, ona dziwi się, że rozbudziła mnie swoimi zdjęciami i poprosiłem o konkretne hehe, to jeszcze uważa się za nie wiadomo kogo, mnie zaczyna wyzywać wulgarnie, nazywa mnie "pustym poj#b@ńcem i ch#jem", ma zero zainteresowań oprócz swojego wyglądu, a ja mam zainteresowania od astronomii, po psychologię społeczną i wiele innych. A ona jeszcze reaguje agresją na jakąkolwiek krytykę (raz jej napisałem pod jednym ze zdjęć, że jest taka normalna, a nie żadna super, to skasowała mój komentarz i napisała że jej nie znam więc nie mam prawa oceniać), tylko wszyscy mają jej słodzić i wzdychać, a jak powiesz że jest normalnie zamiast och ach super to ban, stek wyzwisk i "ja jestem super, ty poj#b@ny cvv#lu" etc. I jeszcze w swoim profilu napisała, że ma wyższe pedagogiczne wykształcenie. Wierzycie w to? Ja mam średnie, a jakoś dużo normalniejszy jestem :) I bardziej stabilny emocjonalnie. Ona ma 29 lat, ja 30. Podobnych sytuacji z podobnymi laskami miałem duuużo więcej i to nie tylko na fotce i w ogóle nie tylko w internecie, nawet książkę mógłbym napisać. To tylko wierzchołek góry lodowej przedstawiający co was może spotkać gdy dotkniecie goowna jakim są puste laski i to jeszcze na jakiejś fotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za długa wypowiedz, oczy mnie bolą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
No właśnie długa wypowiedź świadczy o mnie, że mam trochę w głowie i potrafię wszystko składnie i rzeczowo opisać :) A laski an fotce potrafią tylko "Aha, no" itd. Chociaż czasami trafią się bardzo inteligentne, ale one niestety są już zajęte... Ok, nie będę się śpieszył z pisaniem książki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No właśnie długa wypowiedź świadczy o mnie, że mam trochę w głowie i potrafię wszystko składnie i rzeczowo opisać" x Niejeden grafoman tak twierdził. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny z fotki to porażka na całej linii spytałem się jednej dziewczyny czy ma inne zdjęcie do pokazania, bo miała tylko jedno. Wiesz jakie mi wysłała same zdjęcia z majteczkami i biustonoszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze te desperatki co napierają cię na to żebyś się z nimi spotkał. Męczą cię spotkaniami w dzień, dzień mówię nie na drugi dzień pyta kiedy się ze mną umówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech Zarujelski
Zdjęcia w majtkach i biustonoszu... Nie wymaga się od nich niczego innego poza wyglądem :O I później mamy takie pokolenie ładnych laleczek, które oprócz wyglądu nie mają NIC do zaoferowania. Nie potrafi o niczym porozmawiać z facetem, ale zawsze twierdzi, że jest yntelygentna, a kto jej zarzuci brak zainteresowań ten zaraz zostaje nawyzywany od najgorszych. Język jak z rynsztoku, megalomania i zadufanie w sobie. Kto je tak wychowuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
whiskyzjarmuzu to przykre, że nie odróżniasz grafomanii od normalnych dłuższych felietonów. Jeśli stawiasz na równi mój tekst z jakimiś pi#rd0łami pustych blogerek, które potrafią pisać po kilka stron na temat kolejnego ubrania które kupiła gdzieś na aukcji to przykro mi... Nawet żulami na ulicy ciekawiej porozmawiasz niż z taką "inteligentną" prymitywką z internetu, bo przynajmniej trochę interesują się sprawami dnia codziennego. A takie wymalowane goowno z fotki nawet nie ma pojęcia o datach ważnych wydarzeń historycznych... I jeszcze twierdzi, że jest "zayebista i piękna", a kto się z tym nie zgadza ten jej "zazdrości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzzzzzzzzzzzzz
Dziewczyny nalegają na spotkanie?? To na pewno w tym kraju? Bo jak do tej pory to JA nalegałem, a one zawsze odmawiały... No może jedna na sto się zgodziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze jakos wczesniej fajnie Ci sie z nia pisalo i nie przeszkadzalo Ci to ze jest pustakiem wysylajacym odwazne zdjecia obcym dziadom. Dopiero jak na Ciebie naskoczyla to nagle okazala sie blee. Urazone "meskie" ego. Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odmawiały, bo im sie nie podobałes, proste. Mniemam, ze wg ciebie te najpiękniejsze to twój target, a Ty jesteś bardzo średnio atrakcyjny... Dłuższe felietony?? Haha, ten twój felieton to aż cieżko czytać:D żalisz sie o mało interesujących intelektualnie dziewczynach z zapomnianego portalu, ciekawe dlaczego zaczepiasz w internecie? A w życiu realnym? Ps tez myśle, ze pisania książki odłóż na pózniej... Zwłaszcza, ze nie zrozumiałeś ironii whisky ani trochę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dwa razy zakładałam tam ostatnio konto i za pierwszym i drugim razem skasowałam po ok. dwóch tygodniach. Sami zboczeńcy, małolaty szukający darmowego *****nka u starszych, stare dziady lansujące się na małolatów, mający nadzieję znaleźć laskę przynajmniej 10 lat młodszą od nich albo uszkodzenia żonkosie szukający seksu na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:23 widać że jesteś uprzedzona i wszyscy są dla ciebie "be". Na portalach randkowych na jedną dziewczynę przypada około 10 chłopa, jakoś nie wierzę że wszyscy to zboczeńcy, oszuści, stare dziady chcący się "odmłodzić", musiałaś odrzucić wielu wartościowych facetów bo przecież na taką damę jak ty to nikt nie zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzzzzzzzzzzzzzzzz
22:02 racja :) Prawdę jej wygarnąłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
skąd ty możesz wiedzieć czym im się podobałem czy nie? A one takie piękne są? Faceci przynajmniej się nie malują i mają naturalną urodę. Znam swoją wartość i choć nie jestem jakimś super modelem, to nie jestem również jakimś przeciętniakiem jak ty to byś chciał :) Laski odmawiają niekoniecznie z powodu wyglądu, a po prostu boją się nieznajomych, albo mają setki propozycji dziennie i nie wiedzą kogo wybrać ;) Oj jakiegoś wąsatego Janusza zabolało i próbuje teraz kogoś zdołować samemu nie będąc lepszym 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
To pokaż taką przykładową piękność :) Może o tym mówisz http://www.wiocha.pl/39384,Pustak-Party No doprawdy, wszyscy są nie warci takich piękności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×