Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hoffen

Co robicie, jak nie chce się Wam gotować?

Polecane posty

Co robicie jak nie chce się Wam gotować? Macie jakies sposoby na lenia czy inne rozwiązania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuję gotowca w słoiku lub jemy na mieście ewentualnie kupuję mrożoną rybę z sosem, taką do zrobienia w piekarniku a do tego gotuję ryż, ziemniaki i kupuję jakąś surówkę lub gotuję marchewkę, brokuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię gotować, ale czasami nie mam czasu i robię coś na szybko np. kuskus i jakieś warzywa. Z tym, że ja męża nie mam, więc gotuję tylko dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pizza, albo jajecznica. Zależy na co mam ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamawiam i przywożą albo to co jest akurat w lodówce rzucam na ruszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtedy gotuje mąż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie :) Albo zaganiam męża do kuchni, albo wychodzimy do knajpy, jakiejś sprawdzonej i przez nas lubianej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiełbasa na gorąco,tosty,kanapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my wpadamy do knajpy na szybką pizzę :) mamy jeden sprawdzony lokal, który naprawdę lubimy :) szybka rezerwacja przez internet przed wyjściem - http://gastrobooking.pl/restauracje/trattoria-pergamin-nullo/?d=0&o=0&g=0 i kiedy jesteśmy na miejscu, stolik już na nas czeka :) A po skończonym posiłku portfel nie jest specjalnie obciązony, więc takie popołudnia można zaliczyć do udanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pizza,tosty, kanapki ,parówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gotuję woreczek z ryżem (15-20 minut), do tego wrzucam na patelnię i smażę mrożone warzywa (moje ulubione: 7 składników) (też ok. 20 minut). Ugotowany ryż dodaje do warzyw, doprawiam - uwielbiam to danie. Jak mam więcej czasu i mi się chce, to jeszcze smażę kurczaka pokrojonego w kostkę i dodaję do tego, albo robię kotlety sojowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogusia92
Coś prostego - chleb w jajku, placki z dżemem, gotowa zupka chińska Ewentualnie zamawiam jedzenie na dowóz, najczęściej jest to pizza, dzwonię zwykle do Party Pizza, ponieważ mają dowóz do późna, więc na kolację też można taką pizzę zorganizować, raz na jakiś czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×