Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Filuterna

truskawki z bitą śmietaną

Polecane posty

to moze zostac zrozumiane jak temat z podtekstem erotycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co tam porabiales wczoraj? ja probowalam liczyc wyniki tych nakiet ale marnie mi to szlo,caly czas gdzies cos knociłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesnie poszedlem spac i dlatego dzisiaj rano jestem taki swiezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeeeeeee? a to jeszcze milej slyszec,myslalam moze ze poczules sie odepchniety po tej rozmowie no nie moglam sie rozczulac bo mama w pokoju byla :) musialam byc oficjalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszedlem na piwo bo mialem urlop i dobry humor, pije piwo tylko wtedy gdy sie dobrze bawie a nie na odwot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skda ja cholera mam to wiedziec, przeciez nie znam cie jeszcze na tyle no :( czemu sie od razu wsciekasz,widze ze faceci sa starsznie przeczuleni jesli sie im mowi,ze sa alkoholikami, topia smutki w kieliszku itp. boze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i teraz sie najlepiej obraz,a mi przykro sie zrobilo jak napisales ze dramatyzuje, ja nawet nie wiem co to znaczy ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrz jak niewiele slow moze sporo namieszac i niepotrzebnie podgrzac atmosfere. Widzisz moze powiedzialem cos czego nie powienienem ale wybacz nie zrobilem tego celowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie komunikowanie sie jest do dupy, juz sama czasem nie wiem co mam pisac zeby cie nie urazic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×