Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skrytykowałam

swetry po praniu smierdzą

Polecane posty

Gość skrytykowałam

sweterki nosimy w jesienie i zimie i wtedy tez je pierzemy. Suszymy nie na balkonie ale w łazience bądz na suszarce w kuchni czy pokoju na leżąco, otwieramy czasami okno i jest niby powietrze a okazuje się ze jest wilgoc która nie sprzyja suszeniu swetrów, w takim razie zamykamy okno i suszymy w pokoju który jest zimny i chłodny ale grzejniki grzeją...mimo to tez smierdzą. Więc prosze powiedzcie co jest nie tak? macie sposób jakis? trzeba wirowac w pralce albo wycisnąc mocno w ręku? czy to konieczne?czy jak się dobrze nie wycisnie to smierdzą dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo proszę
Sama mam ten problem zwłaszcza jak sweter jest grubszy nawet czasem żadne płyny do płukania nie pomagają ...ciekawe dlaczego tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrytykowałam
moze ktos odpisze, ale z tego co wiem to trzeba mocno odwirowac czy wycisnąc je i wtedy szbko schną i woda nie znajduje się w swetrze. ciekawe czy idąc ulicą czuja inni ten odorek czy nie? mi on bardzo przeszkadza a peerfumy nie pomagają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajja
swetry trzeba dobrze odcisnąć nawet w kilku ręcznikach,bo brzydki zapach to jedno ,a butwiejące pod wpływem wilgoci włókna powodują niszczenie odzieży.Odwirować w siatce do delikatnej bielizny też można i trzeba bardzo często przekładać je w czasie suszenia na drugą stronę.Dosuszać na ramiączku w przewiewnym miejscu.Żeby nie wypchać ramion od ramiączka trzeba okręcić ramiączko ręcznikiem.Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrytykowałam
jakie ramiączko okręcić? nie rozumiem. kłade na ręczniku sweter, przekładam go na rózne strony ale co mam okręcac/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pucupucu
chodzi o to , żeby sweter powiesić na wieszaku , takim jak się w szafie wiesza , a żeby się nie wciął tn wieszak w ubranie , to nałożyc na niego ręcznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie łatwiej
położyć na kaloryfer ręcznik i na ręcznik sweter. Ja zawsze tak susze i wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaxxzz
wypłucz w płynie do płukania .......ja nie mam tego typu problemu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweter
Mam ten sam problem. Swetry wyprane ulozone w szafie po pewnym czasie nabieraja smierdzacego zapachu. Tym sposobem wyciagam czysty sweterer a on smierdzi jakbym go nosila codziennie przez conajmniej miesiac....Nie wiem gdzie tkwi przyczyna, bo dobrze je wiruje i dobrze susze. Czyzbym miala za wilgotno w pokoju gdzie mam szafe z ubraniami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piorę wszystkie
w temp. 40, wiruję, i wieszam na balkonie, pod warunkiem, że nie ma wilgoci, żeby szybko wysechł. Czym dłużej schnie tym bardziej narażony na smrodek. I nigdy nie suszcie na kaloryferze, smrodek gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pranie swetra w temperaturze
40 stopni????????????????????? Gdyby to był wełniany sweter, to mogłabyś go po takim praniu jakiejś 3 letniej dzidzi podarowac:-) No, chyba, że to jakiś sztuczny sweterek. Ja piorę ręcznie w pearlwollu, płuczę w płynie, wyciskam w ręcznik a później rozkładam ręcznik cienki na kaloryferze, na nim sweterek i jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewszystkie mam wełniane
może z jakąś najwyżej 10% domieszką akrylu. Prałam kiedyś w rękach ale to dość męczące,mam dobra pralke, delikatne pranie i gotowe, nigdy sie nie sfilcowały, nie skurczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50/50
ja dobrze odciskam sweter, jeśli nie można odwirować w woreczku nawet, to pozostawiam by obciekł. Później jak obcieknie i nie jest taki cieżki to rozkładam na kaloryferze. ściągacz i rękawy opieram na szczebelkach by nie wisiał bezwładnie i się nie wyciągał. Zazwyczaj pomaga, wysycha szybko i nie śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorkaa
ja piore recznie i potem klade na plask na ociekaczu a gdy sie z niego juz nie lejje to susze na goracym kaloryferze nawet ze trzy dni. Nie smierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćegg
Każdy poszukuje modnych, zwracających uwagę ubrań. W tej kwestii z pomocą przychodzi Ralph Lauren sklep www. To właśnie tutaj można znaleźć te najlepsze propozycje. http://elegan.pl/pl/c/Ralph-Lauren/32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×