Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hom

Czy ja jestem jakimś zboczeńcem?

Polecane posty

Gość hom

Mam już 29 lat na karku. Przy czym kochałem się z kobietą może z 6 razy. Zawsze chciałem bardzo sexu. Trzepię się od 12, 13 roku życia po kilka razy dziennie. Zawsze pociągały mnie starsze kobiety. I co? I nic. Może po prostu brzydki jestem. Może nie potrafię poderwać. W dodatku długi czas mieszkałem z 3 współlokatorkami!' Od jakiegoś czasu zamawiam z aliexpress różne akcesoria erotyczne. Mam całe duże pudło. Od kajdanek, piórek, pacek. Korki analne, ogonek analny, rękawiczki od koronkowych po takie do masażu erotycznego z wypustkami, pończochy, body. Wibratory, dilda. Kulki do mięśni kegla w formie wisienek itd itd. Dbam o kobiety jak jakaś jest. W sensie staram kupować to co sobie zamarzy. Ale zwykle jest na odległość. Po czym mnie rzucają bo jestem wiecznie nie zadowolony. Może ja nie jestem normalny? Myślę że to wszystko przez zaledwie 13 cm penisa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obejzyj sobie demony seksu to egzorcyzmy kobieta została opentana przez demona sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hom
jak bym byl nawiedzony to raczej robil bym to z kim popadnie a nie sam z soba czyż nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś zboczeńcem. Jesteś standardowym użytkownikiem płci męskej tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale ja juz nie wiem. Czy kobiety nie chca analu zabawy wszystkimi swoimi otworkami itd. Czy tylko udają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hom
temat nie wzbudził zainteresowania niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hom
Dziś się dowiedziałem że jestem jak : https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwyznajemy.pl%2Fwyznanie%2F63467&h=ATMl9ZVu1SvXmtQxb1kuZrIFK6NzMPbf21XutnXg2ovp8BNJF04nYimUQhv7IHtx6EnUwd2bEL5ydZ74wYMwD79h46n4_n5w3ysLF4tz7t31UbEQ3wl9lVMuFzg_737r9W5h-C_HW71X&s=1&enc=AZOqWylt93nmM4LqgUnqVodNwdIs0PNe-yPzirKU2JfQxK-HNrmYC6MYD3Cl4rgcNx2TqKKhzR9BP80reUbWDI9bemGNHejPRTHK3SxBE-IpbA I że nie spotka się ze mną bo pewnie znów będzie flak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po czym mnie rzucają bo jestem wiecznie nie zadowolony. x Co to znaczy? Jesteś malkontentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hom
tak maruda ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kobiet nie lubi w kazde dziurki jak to okresliles. Pozbadz sie zabaweczek i zacznij uprawiac sex normalnie, a napewno sie jakas znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hom dziś tak maruda ze mnie x Powinieneś to zmienić, odstraszysz każdą taką postawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz przestać trzymać, zobaczysz oo 2 tygodniach, natura sama dalej zrobi, aby poderwać kobietę trzeba mieć tą chęć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×