Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mały penis u 14 latka.

Polecane posty

Gość gość

Witam serdecznie. Mam pewną sprawę, tj. w temacie - jestem 14-latkiem i mam pewną obawę. Mój penis ma w stanie spoczynku ok. 3-5 cm, w stanie erekcji nie wiem. Mam lekką nadwagę (ważę ok. 60-65 kg), mam już lekką mutację, owłosienie łonowe, polucje nocne, przy próbowaniu masturbacji prawdopodobnie wydziela mi się preejakulat. Nie mam włosów pod pachami. Co mam o tym sądzić? Moi koledzy mają większego :/ Co jest nie tak? Co mam robić? Proszę o konkretne odpowiedzi, bo się martwię :/ Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie miałeś pierwszego razu? A chcesz mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałem pierwszego razu, jeżeli chodzi o sex. Za młody jestem. Ale masturbacja tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem młodsza xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martwie sie, penis i jego rozmiar to część życia każdego faceta, nie chce na razie żadnych tabletek itp. a jak na mój wiek to przynajmniej chciałbym 6-8 cm mieć w spoczynku :/ Jakbym chciał pierwszy raz sexu to i tak za mały ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chcesz popisać bo mi się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o odpowiedź ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest bardzo martwiące, bo tj mówię koledzy mają po 12 cm, jak wynika z ich opowiadań, poza tym w przebieralni widać kto ma większe ... :/ prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tyle każdy jest inny i ma coś innego ktoś ma harakter a ktoś inny figurę .jest inna droga to droga do rodziców. Pozdro:*♡♥☆★♣♧

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młody nie pitol walnij niemca w kask poczytaj lekturę i pallu gowniaku, tu niema normalnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy sobie stroją żarty a ty może masz poważny problem. Jak się ma 14 lat, to się jeszcze rośnie ( penis też rośnie ) ale 3-5 cm to póki co bardzo malutko . Na Twoim miejscu pogadałbym z rodzicami i niech cię zaprowadzą na początek do seksuologa, endokrynologa lub urologa . Nie chcesz chyba być w dorosłym życiu seksualnym inwalidą. O ile można ci pomóc, to czym szybciej tym lepiej, bo potem może być za późno. Obawiam się, że możesz mieć tzw. mikropenisa. Problemem jest też nadwaga. Nadmiar sadełka u młodego mężczyzny powoduje zaburzenia hormonalne , które najogólniej polegają na wydzielaniu hormonów kobiecych . Narządy płciowe są małe, chłopak ma sylwetkę eunuchoidalną i pojawia się też ginekomastia czyli duże piersi przypominające piersi kobiety . Ile masz wzrostu przy swojej wadze ciała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie przesadzaj zeby latal do lekarza , 3-5 cm w spoczynku to nie ma tragedi , pozatym niech mlody zmierzy penisa jak mu stoi bardziej niech sie martwi waga , Sama mam syna w podobnym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak potem będzie za późno to ty mu pomożesz ? Ma 14 lat i jest zaniepokojony . Niech to lekarz zobaczy a jeśli wszystko będzie w porządku to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Później napiszę wzrost, bo teraz dokładnie nie wiem. Możliwe jest, że urośnie, gdy schudnę, zacznę być bardziej aktywny fizycznie, i może nawet seksualnie, jeżeli będzie taka potrzeba? Może po prostu, skoro jeszcze nie mam włosów pod pachami, czy bardzo dużej mutacji, to zacznie rosnąć wraz z tym? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W stanie podniecenia rośnie do 6-8 cm. Mój wzrost to około 155-160 cm. Proszę o rady, odpowiedzi, pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Wedlug mnie 6-8 cm w stanie erekcji u 14 latka to nie ma tragedii , jeszcze Tobie urosnie , sa dorosli faceci co maja okolo 10 cm czlonki i zyja , sama z takim uprawiam sex i bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 lat to okres dojrzewania u chłopców. Kiedyś widziałam 14-stolarka nago i jego ptaszek mało co różnił od ptaszków małych dzieci. Taki ślimaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj gdzie widzialas 14 letniego penisa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z wczoraj wczoraj A, dużo by opowiadać. W skrócie to u sąsiada. Ja sama wtedy miałam 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz ile masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie juz nie jednego widzialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parę zazy się zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz po 1 razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to jakis wyjatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż taki bardzo to chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No teraz wiekszosc juz po 1-razie w wieku 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie. Takie to się odrazu chwalą a reszta siedzi w milczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×