Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak miesiączki. Co robić?

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny, Jak w temacie, nie mam miesiączki. Spóźnia Mi się 8 dni. Zrobiłam 3 testy z różnych firm. Każdy wyszedł negatywny. Ostatnią miesiączkę miałam 11 czerwca. Stosunek miałam 17 czerwca w ostatni dzień miesiączki z zabezpieczeniem. Wcześniejsze okresy miałam zazwyczaj regularne. Dodam, że po stosunku miałam infekcję intymną a tydzień po upławy z krwią. Obecnie jestem strasznie senna i odczuwam lekki ból w piersiach. Czy mogę być w ciąży? Jak ewentualnie wywołać okres? Ostatnio też byłam przeziębiona. Czytałam, że aspiryną można wywołać okres, wzięłam i nic. Czekam i dalej nic. Bardzo się martwię. Wiem, że takich postów jest mnóstwo. Ale może któraś z was miała podobną sytuację i w ciąży jednak nie była. Czy może jednak jestem na coś chora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jest już ponad tydzień po terminie miesiączki to możesz udać się do lekarza i to sprawdzić. I w twojej sytuacji to najlepsze rozwiązanie ale skoro piszesz ze nie było możliwości zajścia w ciąże to musi być jakaś inna przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi kiedyś spóźniła się 10 dni... chodziłam jak zombie przerażona ze mogę być w ciąży, w końcu narzeczony zaczął się ze mnie śmiać, zabrał na długi spacer, ja przestałam o tym myśleć i szybko musieliśmy wracać dl domu bo... okres się pojawił. Wyluzuj i na pewno dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak miesiączki może oznaczać nie tylko ciążę. Może to oznaczać wiele innych problemów. Polecam wam znaleźć dobrego ginekologa, który wam pomoże. Jeżeli mieszkacie w Koninie to polecam wam Antoniego Kubiaka, do którego sama chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ja mam zrobic? Ostatni sex bez zabezpieczenia 5,6,8,9.07. Zrobilam test ciazowy pare dni temu. Pierwszy negatywny. Dzis pozytywny. I juz glupia jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak pozytywny, to więcej alkoholu nie pij. Gratulacje! Wolałabyś chłopczyka, czy córeczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam corke i syna wiec mi wszystko jedno. Aby zdrowe. I nie spozywam alkoholu. Jestem DDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannnesaw

Jak się odchudzałam to miałam podobnie..pamiętam że strasznie katowałam się dietą i ćwiczeniami co nieźle wyniszczyło mi organizm..Na początku miałam problemy ze snem i koncentracją. Później doszły do tego omdlenia i brak miesiączki..ostatecznie stwierdziłam że tak nie może być i poszłam do ginekologa. Za namową przyjaciółki udałam się do dr Antoniego Kubiaka. Przeprowadził odpowiednie leczenie i zaczął działać. Aktualnie jestem ponad rok po tym incydencie i od jakiegoś czasu, wszystko ze mną w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciąża?

Jesteś w ciąży? Masz pytania? Czujesz lęk?

Napisz do nas?

kobietawpigułce pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×