Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciąża po pettingu?

Polecane posty

Gość gość

Hej, pisze z dość specyficznym zapytaniem, ostatnio uprawiałam z chłopakiem petting, doszło do wytrysku jedynie na prześcieradło, które od razu zdjęliśmy, robił mi jednak bardzo mocno palcówke, kiedy skończyliśmy czułam tam dyskomfort, tego samego dnia poszłam do łazienki i zobaczyłam ze wydobywa się z mnie przezroczysty( z domieszką białego) śluz przypominający spermę, wyleciał ze mnie dwa razy tego dnia, poza tym mam po tym zdarzeniu problemy z oddawaniem moczu, piecze mnie i szczypie, wydarzyło się to wczoraj, uprzejmie proszę wiec o szybka odpowiedz, bo jeżeli ten śluz to oznaka zapłodnienia, mam czas wziąć tabletkę wczesnoporonna, ponieważ narazie dzieci nie planuję, z góry dziękuję. Pobolewają mnie lekko piersi ale to może dlatego ze partner był z nimi dość ostry, czuje troszkę więcej śliny w buzi ale petting odbył się wczoraj a ja jestem przeziębiona. Boje się bardzo, że chłopak mógł mieć na palcach troch spermy i włożyć je do mojej pochwy. Dodam jeszcze ze ta wydzielina po zaschnięciu robi się żółta i ma dziwny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana69
Jedno co jest pewne to to ,że doszło do infekcji.Powinnaś pójść do ginekologa. Pewnie,że palcami mozna przenieść spermę do pochwy i może dojść do zapłodnienia ,ale przeanalizuj wszystko i zastanów się czy chłopak dotykał spermy, czy mył ręce. Swoją drogą skoro jesteś świadoma tego,że w ten sposób może dojść do ciąży to czemu nie pilnowałaś tego aby jego ręce były czyste ,aby w ogóle były czyste.Ja nie wyobrażam sobie aby przed seksem się nie umyć ,nawet jeśli używa się do niego tylko rąk. Pochwa jest bardzo czysta i to co jest do niej wkładane powinno być również czyste a tak to widzisz czym się to kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletka po stosunku , nie jest tabletka wczesnoporonna , po co piszesz takie brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobrze w takim razie tabletka po stosunku, po prostu bardzo się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
To już trzeci wątek, w którym zadajesz to samo pytanie! Nie czytałaś moich odpowiedzi?! Przy pettingu trzeba bardzo uważać, by nie doszło nie tylko do zapłodnienia, ale i do infekcji.Pilnuj, żeby chłopak zawsze dokładnie mył ręce i obcinał paznokcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam ale naprawdę mam lęk związany z ciążą, dziekuj***ardzo za odpowiedzi, dziś pójdę do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli masz infekcje to ginekolog zapisze ci leki , ale ciazy i tak nie wykluczy , za malo czasu minelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz miałam kilka razy w życiu takich sytuacji, było to dość meczące, bo ciągle trzeba było się martwić, ginekolog przepisał mi w końcu pigułki vines i teraz nie muszę się już o to martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciąży nie będziesz, ale dla świętego spokoju weź tą tabletkę, bo wiem jak takie irracjonalne obawy potrafią wymęczyć do miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast peyting weź się dziecko do nauki :/ serio nie ogarniam dzisiejszej młodzieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×