Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szymbak19

Jakie jest prawdopodobieństwo, że moja dziewczyna zaszła w ciążę?

Polecane posty

Gość szymbak19

Hejka, Może wszystko po prostu wytłumaczę od początku. Moja dziewczyna ma 16 lat, ja 19. Pierwszy raz współżyliśmy w niedzielę (tzn 4 lutego). Tego dnia miała okres który skończył się w środę (8 lutego). Do następnego naszego zbliżenia doszło 10 lutego (sobota) koło północy. Problem pojawił się w tym, że prezerwatywa pękła (nie spuściłem się w niej) po czym założyliśmy nową i kontynuowaliśmy stosunek. Nie skończyłem w niej tylko po za nią gdy dokończyła "robotę ręcznie". Dni owulacji przypadają od 16 do 21 lutego ale haczyk jest w tym, że nie ma regularnego miesiączkowania. Pytanie brzmi czy w takim razie mogła zajść w ciążę? Bardzo byśmy tego nie chcieli ponieważ ona ma naukę a ja nawet nie mam pracy więc nie będziemy wstanie się zająć dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe prawdopodobieństwo, skoro nie skończyłeś w środku. Trzeba było kupić tabletkę "po" dla pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ma nieregularne cykle ciężko wyliczyć dni płodne. Z kalendarzyka możecie korzystać jeśli ma regularne cykle a i tak w 100% gwarancji wam nie daje. Ale z tego co piszesz prawdopodobieństwo ciąży jest nikłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymbak19
Natomiast dzisiaj (12 lutego) zrobiła test ciążowy i wyszedł pozytywny. Natomiast wydaje mi się, że po tak krótkim czasie nie może być rzetelny. Kupiliśmy tabletkę ellaOne ale nie wiem czy nie jest za późno na nią mimo, że można ją wziąć do 72h. A ona jeszcze jej nie wzięła a jest godzina 20:30 (12 lutego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test pozytywny? No tu raczej testy się nie mylą chyba że to jakiś cień cienia albo ktoś inny jest ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ilu dniach zrobiła test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymbak19
Stosunek odbył się sobotę (tzn 10 lutego) o północy a test wykonała dzisiaj (tzn 12 lutego). Wydaje mi się, że to zbyt wcześnie na test ciążowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczywiście, że tak. Test powinno robić 10-14 dni po stosunku, będzie najpewniej. Chyba, że do stosunku doszło wcześniej, bo jeśli byłoby za wcześnie to test wyszedłby negatywny, więc jeśli wyszedł pozytywny to jest duże prawdopodobieństwo, że wcześniej doszło do zapłodnienia. Są sytuacje kiedy testy wychodzą pozytywnie. Poczytaj o tym. Ale współczesne testy są tak czułe, że mylą się baaaaaaaaaaaardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że tak. Gdyby zrobiła test za wcześnie wy ok byłby negatywny. Niech idzie jutro zrobić badanie krwi, będzie miała 100% pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymbak19
Niby wzięła tę tabletkę "po" ale nie wiem czy to już nie za późno bo minęło jakieś 40h. W ogóle zaczęła się dziwnie zachowywać. Zaczęła mówić, że nikt jej nie zabierze tego dziecka. Musiałem powiedzieć jej, że to witaminki i je w końcu sama DOBROWOLNIE wzięła koło godziny 20. Do południa krwawiła. Zrobiła testy podczas krwawienia jak i po. Wszystkie wyszły jednakowo. Teraz od godziny 22 boli ją w okolicach macicy. Czy to znaczy, że tabletka działać? A co z jej zdrowiem psychicznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Dzieci, po co bierzecie się za seks, jeśli NIC o tym nie wiecie? Kalendarzyk NIE jest skuteczną metodą antykoncepcji, lepiej OBSERWOWAĆ objawy cyklu i kochać się tylko w dni rzeczywiście (a nie z wyliczeń) niepłodne.Nawet przed wytryskiem ciało mężczyzny produkuje niewielką ilość płynu, w którym mogą znajdować się plemniki.Ale NIE WIERZĘ w test pozytywny 2 dni po zdarzeniu.To na pewno był test ciążowy, a nie np.owulacyjny? Potrzeba co najmniej 7 dni, żeby zarodek się zagnieździł i zaczął produkować hormon, który jest wykrywany przez taki test.Wniosek: ona prawdopodobnie jest w ciąży, ale nie z tego zbliżenia, które opisujesz.Może wcześniej np.uprawialiscie pieszczoty? Dla pewności zróbcie badanie krwi (beta-hcg).Ma ono 99,9% pewności, testy czasami się mylą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - jesteś w ciąży i źle ją znosisz, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915  915 email: k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .p l chat: w w w.n e t p o r a d ni a .p l Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×