Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malutka_8686

Klinika nieplodności w Warszawie-kto ze mną?

Polecane posty

Witam serdecznie, od ponad dwóch lat staramy się z moim M od dzidziusia i nić :( Robiłam badania od hormonów po monitoring, mój M też się przebadał. Po dziwniejszej wizycie u mojego gina dostałam skierowanie do kliniki niepłodności w Warszawie przy pl. Starkiewicza. Czy ktoś się tam leczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca tez
witaj ja co prawda nie lecze sie w klinice w Warszawie w innym miescie ale my sie staramy juz 4 rok za miesiac podchodzimy do Inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja już czasami na prawdę tracę nadzieję :( Wszystkie moje koleżanki jak za sprawą czarodziejskiej różdżki zachodzą w ciążę a ja nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca tez
a i le macie lat? jakie mialas robione badania juz ? iwem co to znaczy bo sama juz nie mam sił walcze resztkami sil jakie mi zostaly mnie czas goni w tym roku skoncze 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mężem mamy po 26 lat. Miałam badane hormony - wyszło, że jest ok, monitoring - jeden lekarz powiedział, że ok a mój gin dzisiaj powiedział, że wygląda tak jakbym nie miała owulacji, a mój M miał robione badanie nasienia - nie jest złe, mój gin powiedział, że powinien rzucić palenie. A Ty jakie miałaś robione badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca tez
oj kochana mase badan juz mialam a co z HSG( droznosc jajowodów ? ? z wrogoscia sluzu ?przeciwciala plemnikowe robil ci ? to podstawa przy diagnostyce nie plodnosci to w koncu jest owulacja czy nie? pekaja pęchrzyki ? no my znamy przyczyne i zostaje nam podejsc do IUI to jestes troszke mlodsza nie co odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny, ja dopiero zaczynam monitoring cyklu i zabawę z clo. czekam teraz na @ i muszę badania zrobić jak na razie staramy się 14 miesięcy i powoli tracę siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HSG nie miałam robionego :( zawsze chodziłam do gina, ale nie byl za bardzo precyzyjne, bo u ktego, którego byla dzisiaj od razu mi powiedział, żebym udała się do kliniki tam mi zrobią wszystkie potrzebne badania i będę pod stałą opieką specjalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca tez
malutka_8686 no powiniem ci dac skierowanie no ale wrogosc sluzu ? dziwny ten lekarz troche a ta klinika to prywatnie ? czy panstwowo moim zdaniem jako ginekolog nie wykazal sie zbytnia precyzja heyo witaj no trzeba cierpliwosci niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano trzeba zobaczymy co będzie po tym clo brała może któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca tez
heyo nie ja nie bralam i nie korzystalam z zadnych wpomagaczy bede dopiero stymulowana do IUI i czekam do marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie dał, dlatego z powrotem zapisałam się do swojego byłego gina, który po wiedział, żebym już nie robiła więcej badań tylko poszła do specjalisty. Ta klinika to państwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca tez
malutka_8686 no ja mam znajoma ktorej siostra leczyla sie w takiej klnice i niestety zrezygnowala i zaczela prywatnie bo jej nie pomogli ja z swojego dosw. wiem ze taki gin ale prywatnie mi nie byl wstanie pomóc i przypuszczam ze gdybysmy z mezem nie zaczeli sie leczyc w klinice to do dzisiejszego dnia nie poznalibysmy przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×