Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zmartwiona12345

NIe moge spać... boję się....

Polecane posty

Gość Zmartwiona12345

Otóż biorę tabletki anty3 miesiąc ( w czwartek skończyłam 3 opakowanie) No i przy braniu tabletek piłam od czasu do czasu czerwona herbate, która ma właściwości przeczyszczające.... Nie pominełam nigdy tabletki i zawsze przyjmowalam je o stalej porze. Na ulotce pisze, ze słabe środki przeczyszczająće nie powodują osłabienia działania tabletek, natomiast wymioty+ biegunka tak. No i teraz się boję, ze może tabletka się nie "przyjeła" i zaciążyłam przez tą herbatę. Bardzo się boję i nie mogę spać:( przez to. Jeśli nie dostanę okresu do wtorku chyba zrobię test. A jak Wy forumowiczki myślicie, czy jest możliwość, że mogę być w ciązy?? Dodam, że na standardzie jak przed każdym okresem, miałm bóle pleców (zazwyczaj są ok tyg. przed miesiączką, pryszcze, bo zazwyczaj mi wtedy wyskakują i zauważałam suchość w pochwie)---> teraz też to wszystko jest, ale okresu nie widać jak narazie. Aha co więcej, po 1 opakowaniu krwawienie miałam po 3 dniach, a po 2 opakowaniu po 2 dniach. Proszę o jakieś wsparcie i poważne potraktowanie mojego zmartwienia. :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na bank
nie zaszlas w ciaze...... zeby tabletka sie nie wchlonela, to musialabys miec przeczyszczenie z prawdziwego zdarzenia-luzne sranko co najmniej 3 razy na dobe Wybacz, ze tak obcesowo i bezposrednio odpowiadam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z poprzedniczka
i do tego, to sranko :D musialoby byc z prawdziwego zdarzenia (sama woda). Bo luzniejsza kupka, nie ma wplywu na wchlanianie tablet. Ja kiedys zpomnialam o 14 godzin tabletke i tez sikalam po majtach z tego powodu. Z tego stresu okres dostalam 7 dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona12345
Dziękuje, że ktoś napisał... Nie spałam przez prawie całą noc z tego wszystkiego, poszłam spać o 5 i już wstałam :( Denerwuje się już trochę mniej po waszych wypowiedziach... Mam nadzieję, że dzisiaj dostanę ten cholerny okres, albo ja i mój chłopak dostaniemy jakichś schizy. Dziecko to najgorsza opcja jaka teraz może być. Jestem na to za młoda i nie przygotowana. :( Nigdy nie miałam tyle nerwów co teraz...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale sie tak nie ciesz
nie wiadomo z tym wchlanianiem roznie moze byc, oni Cie tu pocieszają a w rzeczywistosci .... ? do dziecka za mloda a do seksu w sam raz?? co nie - niezle pewnie wpadłas, te przeczucia są najistotniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona12345
wcale się tak nie ciesz-----> Dostałam przed chwilą okres i się bardzo cieszę:D Normalnie radość nie zna granic... Więc nie miej już takiej satysfakcji wredna babo!!!!! A co do tego czy jestem za młoda na seks, to widocznie nie, skoro jestem na tyle odpowiedzialna, że myślę o antykoncepcji, a to, że się uprawia seks nie znaczy, że od razu trzeba zaciążać i mieć dzieci... Więc swoje chamskie schowaj głęboko w d...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona12345
Ups, miało być swoje chamskie gadki schowaj głęboko w d...! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×