Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość caffca

Rozlegulowanie okresu!

Polecane posty

Gość caffca

Czy biorąc tabletki antykoncepcyjne można sobie rozlegulować okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co
dokładnie masz na myśli, ale ja biroąc Harmonet w połowie opakowania dostałam okres!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffca
Ale podobno takie coś jest normalne...chyba że jush dlugo bierzesz... ja sie boje ze gdy zle przyjme tabletke moze to wplynac na moj organism i rozlegulowac miesiaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowusz
tbletki powodują ze @ dostaje sie regularnie wiec nie ma obaw plamienia w trakcie sie zdarzają www.psyche-soma.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umówmy się
że "to" co dostajecie nie jest miesiączką. Pigułki to ostra i nienaturalna ingerencja w organizm. Wszystko rozregulowują. Naturalnie jest mieć okres co 29 dni(konkretnie na 29) . Przy pigułkach "to coś" nastepuje co 24 dni. To jest z góry nienormalne. Co ja tam będe pisać. Pożyjecie to zobaczycie jaki wpływ na organiz mają pigułki. Sama brałam i żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdety
umówmy się---> pierdolisz jak połamana. Wiesz jaki procen kobiet ma regularne miesiączki (takie na 29 dzień)??? Bardzo mało. Ja mam problemy hormonalne i ostatnia miesiączke mialam 3 miesiace temu ale już 14 dnia cyklu dostałam plamienia które trwały przez całe bite 3 miesiące. Nie pomogły leki na zatamowanie tego krwawienia. Bardzo pragne mieć dziecko ale niestety bez uregulowania cyklu i bez wspomagania owulacji nie mam na to szans. A poza tym jestem zdrowiutka nawet minimalnej nadżerki nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umówmy się
że "to" co dostajecie nie jest miesiączką. Pigułki to ostra i nienaturalna ingerencja w organizm. Wszystko rozregulowują. Naturalnie jest mieć okres co 29 dni(konkretnie na 29) . Przy pigułkach "to coś" nastepuje co 24 dni. To jest z góry nienormalne. Co ja tam będe pisać. Pożyjecie to zobaczycie jaki wpływ na organiz mają pigułki. Sama brałam i żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umówmy się
Nie pisz mi, że "pierdolę jak połamana" ok? Ja jestem kulturalna i prosze o to samo. Tak trudno dostosować się do wyższego pozomu na chwilę? Sama piszesz, że masz problemy z nieregularnymi cyklami i leczysz się w związku z tym.Jaki z tego wniosek? Taki, że każdy cykl dłuższy niż 29 dni nie jest do końca normalny i wymaga konsultacji lekarza. Jesteś naprawdę jakaś dziwna. Naskakujesz na mnie bez powodu a nie znasz podstawowych zasad funkcjonowania kobiecego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdety
Nienaturalne jest ( w przypadku miesiączki) to ze dostaje sie ją w różnych odstępach czasowych. Niektóre kobiety dostaja regularnie co 35 dni i to jest ok. Ty piszesz ze pigułki to zło a ja Ci mowie ze musze je brac bo inaczej nici z dziecka którego bardzo pragniemy z moim partnerem. Wkurzyłam się bo każdy kij ma dwa końce i to że tobie wit C nie pomaga na przeziebienie nie znaczy ze dla drugiego nie bedzie cudownym lekiem. Niektóre kobiety łykają bo musza inne z wygody. Niektórym szkodzi innym pomaga. Nie generalizuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdety
A odpowiadając na pytanie autorki. Jesli jestes zdrową kobietą przyjmującą antykoncepcje po to aby zabezpieczyc sie przed niechcianą ciążą to po odstawieniu pigułek Twój organizm tak jak każdej kobiety po takiej terapii musi sie obudzic i dlatego w pierwszych miesiacach moga wystapic drobne wahnięcia. Jednak zdrowie i cialo kobiety to bardzo indywidualna sprawa dlatego powinnas wszystko konsultowac ze swoim lekarzem a nie z dziewczynami na kaffe czy gdziekolwiek. Zadna dziewczyna tutaj nie jest Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffca
Dzięki. A to niby wszystko jest ok,a co jezeli 1 tab wezmie sie nie podczas pierwszego dnia okresu ale wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie ...........
no wiec w zwiazku z teamtem topiku,ale nie z tabletakmi hormonalnymi(bo ich nie bioer)mam do was pytanie: dostaje okres mniej wiecej regularnie co 3tygodnie i trwa on 2-3dni, nie wiecej czy tu jest normalne???????????????????????????????????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychesoma
coffca nalezy pierwszą pigułkę wziąść w 1-5 dzien krwawienia, z tym ze jesli weźmiesz 2-5 dnia krwawienia nalezy sie dodatkowo przez kolejne 7 dni zabezpieczac. www.psyche-soma.prv.pl ps. moje cykle były 30-35 dniowe... są nienormalne?? chyba jakas chora jestem......co za bzdura super to dobrze ze biore pigułki :) mam spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffca
No właśnie a jak sie nie wzieło?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytrewq
to nie mozesz wziac pozniej ani wczesniej. znajdz sobie jakas ulotke i przeczytaj, bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesussssssss
to kiedy wzięłas??? nierzoumiem ma byc w 1 dniu krwawienia i bierzesz kiedy chcesz?? katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffca
nie biore kiedy chce i ulotke czytalam glupia nie jestem! Czekałam do pierwszego dnia okresu...pojawiło sie cos czerwonego, mysle no to zaczynam brac bo mam okres...a tu po 2 dniach przestalo i zaczelo dopiero po tygodniu. I pytam sie dlatego bo obawiam sie ze tamto to bylo jedynie plamienie jaies a nie okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×