Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile wody do farby do włosów

Polecane posty

Gość gość

witam mam pytanie nie mogę nigdzie w interneci znaleźć odpowiedzi , co się stanie jeśli do farby dodam więcej wody niż opakowanie dołączone do farby??? co by było gdybym dodała wody z 2 opakowań ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wody do farby? To ty jakąś plakatówką malujesz te włosy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam farbe welli kupując pani do pojemniczka odlewa mi mleczko aktywujące i stwierdziłam ze chciałabym zeby kolor wyszedł mi słabszy i czys tanie sie to dzieki temu ze dodała bym więcej mleczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej udać się do fryzjera on na pewno doradzą najbardziej fachowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie ma tu jakiejś fryzjerki co by mi odpowiedziała na krótkie pytanie :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jaki procent ma ten utleniacz? zresztą w teorii, to jak dasz więcej utleniacza, to kolor faktycznie powinien wyjść trochę słabszy, ale nie polecałabym 2 porcjii utleniacza raczej 1,5 no i może po prostu skróć czas działania- jak nie masz siwych włosów, to w ten sposób mozesz uzyskać jaśniejszy kolor. efekt kolorystyczny zależy też od mocy utleniacza- im wyższa moc tym jaśniejszy kolor. np farba 4.0 czyli brąz z utleniaczem do 3 % wychodzi bardzo ciemna, bo to jest koloryzacja tonująca, która co najwyżej przyciemni, a już z 6% wyjdzie przynajmniej 1-2 tony jaśniej. u mnie np 4 z 1,5 %-3% wychodzi prawie czarna na początku, a z 6% wychodzi mi taki sredni brąz jaśniejszy od moich naturalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nr farby tj 8,74 karmelowa czekolda woda bodajże 9 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jek chce uzyskac jaśniejszy odcień tego koloru to wymieszac z b jasnym blonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim przypadku dolewanie więcej utleniacza nie ma zadnego sensu- trzymaj się proporcji, wymieszanie z jasniejszym kolorem da moze i jaśniejszy kolor, ale 8,74, to przecież dość jasny rudawy kolor[chyba że numery przekręciłaś], więc po dodaniu jakiegoś superjasnego blondu może wyjść jakaś wypłowiała marchewa. skracanie czasu dzialania tez oczywiscie nie ma sensu w przypadku koloryzacji rozjasniającej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×