Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile wydajecie na zorganizowanie "grilla " ze znajomymi?

Polecane posty

Gość gość

Hej jestem ciekawy ile kasy wydajecie na imprezke przy grilu ze znajomymi. Czy kupujecie wszystko sami jak wy zapraszacie czy zrzuta. Zaprosiłem kumpli z laskami i trochę to wyszło. Ale juz z deserami i alko. Jak to u was jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z narzeczonym nie pijemy alkoholu, więc jak ktoś ma ochotę to sam sobie kupuje i przynosi :). Poza tym całe jedzenie jest na naszej głowie gdy to my grilla organizujemy. Wychodzi nam jakieś 300-400zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 50zł. Załatwiam dosłownie kiełbachy i chleb, no grilla. Resztę każdy przynosi sam, sałatki, alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zawsze do grilla kupuję któryś z dodatków do mięs i serów, te od Stovitu są godne polecenia, zwłaszcza borówka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety imprezki dla więksZej liczby znajomych to.i 1000 zł pyknie :) dlatego mój mąż jest niechętny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle kasy na grilla?? Chyba na sto osób ze 1tyś.zł wydajesz... jak zapraszam to ja kupuję wszystko ale wiadomo nie tyle żeby każdy się porzygal i poza tym każdy zawsze coś przyniesie bo nikt kulturalny nie przychodzi z pustymi rękoma. Myślę że 200zł to na ok 10 osób z napojami i alko starcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 100 zł. Wystarczy w zupełności :) Kiełba, mięso, pieczywo, składniki na sałatkę, trochę napojów, kilka piw, jakieś fryty czy chipsy i już :) Znajomi zawsze też coś przyniosą i wszystkiego jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1000 zł na zwykla imprezke, na grilla bedzie ok 400-500 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×