Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sebasstian

Jak wybrać hobby ?

Polecane posty

Hej ! Jak zdecydować się na robienie kilku rzeczy gdy pociąga mnie ich kilkanaście ? Jak wybiorę wszystkie to nie znajdę odpowiedniej ilości czasu żeby się w nich zagłębić, będę robił wszystko po łebkach, z kolei jak próbuję wybrać 1-3 to co jakis czas przypominam sobie o pozostałych, zaczynam do nich wracać i z kilku robi się kilkanaście :( Najchętniej poświeciłbym sięim wszystkim, ale nie ma tyle czasu, poza tym jak się ma tyle rzeczy na głowie, to w efekcie nie ma sie nic :( Jakie są Wasze sposoby, jak łączycie zainteresowania ? Moje to: 1. Język angielski 2. matematyka 3. Siłownia 4. Akwarystyka 5. Drzewka Bonsai 6. Gra na keyboardzie 7. Szachy 8. Modelarstwo szkutnicze 9. Robienie witraży To te najważniejsze, jest ich więcej, ale bez tych które wymieniłem nie mogę się obejść i nie chcę się z żadnym rozstać... Doradźcie Drogie Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie doradzę Ci za wiele, mam ten sam problem. Poza - szukaj materiałów o swoich hobby po angielsku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10. nakladanie gumek na wacka na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sebasstian jutro rozdziewiczasz Wrozbelle, bądź delikatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sobers
Zobacz może na https://www.militarialodz.pl/ i zaangażuj się w asg ekip jest pełno w całej polsce i jeżdżą na cqb latem i zimą fajna zabawa to jest ci powiem jak lubisz takie klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy masz czas na,czepanie konika?:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muzyka jest dobra na wszystko i uwielbia ją niemal każdy :) Ja ze swojej strony mogę polecić http://www.electronicbeats.net/pl/ beats dj. Bardzo fajna stronka, nie dość,że mozemy tam posłuchać muzyki, to możemy poczytać o naszych ulubionych artystach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×