Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CorazMniejSil

Jestem załamana , niebawem będę łysa

Polecane posty

Gość CorazMniejSil

Od jakiegoś miesiąca lecą mi strasznie włosy... Na tą chwilę mam już połowę tego co wcześniej... Dermatolog stwierdziła łojotokowe zapalenie skóry zaleciła davercin , pomogło na tydzień i znowu sie odnowiło . Głowa boli swędzi piecze i tak na zmianę dziennie wypada mi około 150 włosów ... Widać już prześwity i przerzedzenie . Jestem studentką i wygląd jest dla mnie bardzo istotny , tym bardziej że lada chwila będę mieć praktyki w szkole i boję się że dzieci to zauważą ,będą pytać smiać się . Mam już czarne myśli , poza uczelnią nigdzie nie wychodze siedzę w domu i płaczę . Myślę nad zakładaniem chusty ,ale boję się pytań ,komentarzy dziwnych spojrzeń . Niewiem już co mam zrobić ... Czekam na wizytę u dermatologa ale z dnia na dzień jest coraz gorzej ...Psychicznie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbadaj żelazo i prolaktynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze dermatolog powinien cie najpierw skierowac na badania, tez mam problem z wypadaniem wlosow, ale u mnie przyczyna jest znana, bo jest to zwiazane z porodem i karmieniem piersią. Akurat mi polecono vitapil mama, jest bez recepty i starcza na 60 dni. Ogolnie roznice widze i wypada ich znacznie mniej, tylko nie wiem czy w twoim przypadku suplementy cos zdzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys tez mialam taki problem, ale teraz wiem ze bylo to zwiazane ze stresem- mysle ze sama teraz sie nakrecasz, przejmujesz, stresujesz wypadajacymi wlosami, a tym samym pogarszasz sytuacje. Suplementy- powiem szczerze, ze zapytalam kiedys dermatologa, ktory powiedzial mi ze suplementy nie pomagają, wydam tylko pieniadze i tyle. Ale mozesz sprobowac- na pewno nie zaszkodzą. Mozesz tez obczaic Revalid oprocz Vitapilu. Mi pomogly wcierki- mam burze baby hair po Jantarze i Placenta mil mil activ- po umyciu i wysuszeniu wlosow wygladam jakby mnie piorun trzasnal, bo te male klaczki stercza- kazdy w inna strone :D moze warto sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CorazMniejSil
Wróciłam od prywatnego dermatologa, rodzice postanowili mnie zabrać do niego po tym jak zobaczyli ,że mocno przeżywam całą tąsytuację . Lekarz stwierdził coś w rodzaju nie doleczonego uczulenia po farbowaniu ( ponad miesiąc się utrzymuje ) . Przy jednym pociągnięciu wyszło mi 7 włosów ... Dostałam wcierkę i szampon , podobno po tygodniu powinno być lepiej . Powoli tracę nadzieję już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam świeżo wyciśnięty sok z czarnej rzepy, wcieraj po umyciu włosów, potrzymać 20-30 minut i zmyć. U mnie i znajomych efekt 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę zaproponować szampon z diosminą. Diosmina powoduje skurcz i rozkurcz naczyń krwionośnych w cebulce włosowej. Efektem tego jest wzmożony przepływ krwi, a to z kolei oznacza więcej substancji odżywczych dostarczonych do komórek macierzystych włosów. Włosy wyrastają silniejsze i zwiększa się ich ilość. Nasz szampon działa nie tylko podczas mycia głowy, gdyż diosmina pozostaje w porach skóry głowy nawet po spłukaniu wodą. Powoduje to lepsze, długotrwałe ukrwienie cebulek włosowych i zauważalny efekt zmniejszenia się ilości włosów traconych w czasie czesania – już po 2-3 zastosowaniach. Trwały efekt zagęszczenia otrzymujemy po ok. 2-3 miesięcy. Jeżeli chcesz więcej informacji pisz na : kolagencolway.sklep@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu wczoraj po jakim czasie zauwazyłaś wloski po Placencie? Ja zaczęłam 3 pudełko i na razie ich nie widzę, ale może za małe są, ciekawa jestem po jakim czasie powinnam je zauważyć (o ile jakieś wyrosły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Placenta- szczerzze mowiac uzylam tylko jedno opakowanie i w czasie placentowej kuracji uzywalam tez jantaru, wiec efekt mogl byc wiekszy w zwiazku z jantarem. Jesli nie widzisz efektu ( 3 opakowania to sporo, jesli zgodnie z zaleceniem stosujesz ampulke co drugi dzien) to sprobuj jantaru, dla mnie mega efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewciaaaaaaa
Witam... mogę śmiało polecić kosmetyki na wypadanie włosów www.goldenhair.pl wypróbowałam prawie wszystko co było dostępne na rynku mizerne efekty (a ceny kosmiczne), ale jak trafiłam na te kosmetyki i stosuję to naprawdę jest ok ... jestem bardzo zadowolona i moja rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
Słyszałam , że bardzo dobre są kosmetyki do włosów Total Keratin Complex z keratyną , naturalnym budulcem włosa oraz z odżywczymi lipidami mleka. Dzięki czemu włos się odbudowuje i zyskuje zdrowy wygląd i połysk. Teraz od 14 grudnia przez dwa tygodnie będzie można dostać maskę i szampon tej marki. Trzeba się pośpieszyć, bo rozchodzi się jak ciepłe bułeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę Ci polecić kosmetyk, dzięki któremu można uzyskać efekt zagęszczenia i pogrubienia włosów. To http://drhair.de/. Mój ojciec go stosuje i jest zadowolony. Jest łatwy w aplikowaniu, wystarczy spryskać włosy a mikrowłókna w nim zawarte (naładowanie elektostatycznie) przyczepiają się do nich i pozostają tam przez cały dzień. Zanim doprowadzisz włosy do lepszego stanu to radzę spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka798
zgadzam się, że same kosmetyki malo dadza, ale warto rowniez je stosowac, ja po ciazy dzialalam od wewnatrz i od zewnatrz, od wewnatrz to vitapil mama, ktory zdzialal cuda (no ale ja przyczyne znam, wlosy wypadaly po ciazy) a na zewnatrz czarna rzepa pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zetnij na krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
visrapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o visrapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o visrapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o visrapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o visrapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o visrapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o visrapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o visrapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o visrapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o visrapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o visrapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o visrapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o visrapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o visrapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o visrapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o visrapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko żelazo, kup dobre zelazo i popijaj je sokiem z duza zawartoscia witaminy c gwarantuje ci ze wlosy przestana wypadac juz nastepnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×