Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Leczenie zebow dziecku pod narkoza czy to nie bezpieczne

Polecane posty

Gość gość

czy trzeba przed takim zabiegiem wykonac jakies badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co pod narkozą skoro można w sedacji któa jest całkowcie bezpeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli na podtlenek azotu? co ty nie dala sobie zrobic. wypadna jej wszystkie zeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli to mleczaki to jej zalapisuj i tyle, plomby i tak wypadna wiec ile razy bedziesz dziecko w narkoze pakowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dziury w 6 w tym wieku to jakas masakra, bo 6 to zeby stałe które rosna tylko raz ! Ona ma juz 9 lat i po prostu musi dac sobie wyleczyc zeby to juz duza dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklutki nie otwierania buzi u dentysty.Trzeba bedzie wyrwac te zeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie sa skutki nieotwierania buzi. To wina rodziców którzy nie dbaja o zeby dzieci i prowadza dziecko do dentysty dopiero wtedy jak dziecko boli zab :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyrwać??!!!! matko masz pojecie jakie sa konsekwencje usuniecia mleczaka?! a zeba stałego to juz w ogóle tragedia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dentysty zaczelysmy chodzic w wieku cos ok 4-5 lat.Tak na kontrole. min raz na pol roku. Potem miala mala dziurke dala sobie raz zrobic.Mala blomba ktora wypadla i dziurasie zrobila wieksza.I juz nie chciala za zadne skarby buzi oworzyc i o to w tej sposob z 1 dziury zrobily sie az 4. Robie ostatnie podejscie.Poszukam w necie dobrego dentysty dzieciecego prwyatnego .I pojedziemy.Nie otworzy olewam sprawe. Trudno nie bedzie miala zebow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaniedbalas dziecku zęby strasznie. Powinnaś się wstydzić, żeby 9 latka miała dziury w zębach stałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama sobie zaniedbala.Gonie ja do mycia zebow.U mnie w malym miesice juz bylam u wszystkich dentystow. i co nic. jak na fotelu wydziera sie , ucieka. wpierniczyc jej mam przy ludziach.na sile robic.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie źle ja pilnowalas. Mam dziecko w wieku twojej córki i jedyne wizyty to kontrolne odkąd skończyło rok (a nie 4 lata). Widać, że Tobą steruje dziecko, a Ty nie masz u niej żadnego autorytetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze sie pozegnac z kolonia.Nie pojedzie bo kasa pojdzie na leczenie. ma za swoje. co moglam to robie. nawet kary nie pomagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 5 lat. Z dentysta jest luz ( co prawda boi sie troche ale nasz pan doktor na fotelu tak ja zagada ze da sobie zeby zrobic) za to za Chiny ludowe nie da sobie pobrac krwi a ma objawy niedoczynnosci tarczycy :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy, że dziecko sobie nie da zrobić? O ile w kwestii tego co np zje lub w co się ubierze, o tyle w kwestii zdrowia nie powinno być żadnej dyskusji. Moje też się boją pobrania krwi ale jeśli trzeba to przytrzymuje i koniec. Pokrzyczą chwilę i nic się od tego nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasterka z porcelany
Narkoza nie jest niebezpieczna. W ostatnich 15 latach chemia i farmacja zrobiły ogromne postępy - także technika, anestezjolog monitoruje przez cały czas zabiegu wszystkie funkcje życiowe organizmu i dawkuje leki bardzo precyzyjnie. Przy jednym uśpieniu dentysta wyleczy wszystkie zeby. Nie zastanawiaj się nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazlam prywatny gabinet.Jutro zadzownie i umowie sie na wizyte. tylko wszystkio bedzie prywatnie.Az sie boje ile na to kasy pojdzie.Jakos to przeboleje. Bo dzisiejszej nie przespanej nocy.Bo tak ja zab bolal. Byla u kolezanki i zjadla ciastko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem co to za problem bo wychowywalam sie w czasie wolnych maszyn do borowania.Balam sie jak cholera ,wtedy nie dawano zastrzykow przed borowaniem.strasznie mialam zniszczone i dziurawe zeby.dlatego jak urodzilam corke to zawleklam ja do dentysty jak miala 1,5 roku.mila ,usmiechnieta i serdeczna pani dentystka obejrzala zabki lusterkiem ,i dala to lusterko w prezencie.latalam z nia do tej dentystki co troche zeby mala sie nie bala i otwierala buzie bez problemow.efekt jest Taki,ze moja dorosla juz corka wogole sie nie bala i chodzila na wizyty jak do kolezanki.teraz ma zeby piekne i zadbane.teraz to i ja chodze do dentysty bo z zastrzykami borowanie nie boli ale mimo tego jak wchodze go gabinetu i poczuje ten zapach to serce mi wali,poca sie rece.przyzwyczajajcie dzieci od malego to jest bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 8 roku zycia to rodzice powinni myć dziecku zęby, ono myje samo potem rodzic poprawia. Jak słysze tekst ze zaganiałam ja do mycia to normalnie nóż w kieszeni sie otwiera :/ autorko to tylko i wyłącznie Twoja wina ze dziecko ma dziury w zębach!!! wstydz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaganiam bo sama by nie umyla.jak juz pisalam nie mam sobie nic do zarzucenia. Nie przywioze jej do fotela.Na sile aby jej zeby zrobic. Przez 2 lata jej te zeby poszly.A w tym czasie bylam juz u kilku dentystow i u kazdego to samo.Czyli wrzaski , krzyki, nie otwieranie buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie miałas zaganiac a jej myc te zeby, no i pomyśl jak ja wychowałaś skoro 9 latka zachowje sie jak 3 latka. Pracuje w gabinecie stomatologicznym i to jak dziecko sie zachowuje to tylko i wyłącznie kwestia wychowania lub głupoty rodziców którzy przyprowadzaja dziecko 1 raz do dentysty jak zabek boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie potrafisz czytac ze zroumieniem.Zaganiam do mycia i teraz tylko patrze czy dobrze.A do dentysty chodzilysmy od malego.Zanim jej sie zeby popsuly.W wieku ok 6 lat zrobila sie mala dziurka.Na gornym zebie.Udalo sie zrobic.Potem plomba wypadla i zrobila sie wieksza dziurka ktorej nie dalo sie zrobic bo nie otwierala buzi.A nikt na sile nie chcial robic. Mam nadzieje ze ostatnie podejsciie albo narkoza albo sedencja i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 latka z dziurami w stałych 6 to jakis koszmar !!! autorko zaniedbałas dziecko i sie głupio nie tłumacz bo dałas ciała a tak poza tym to 9 latka to duza dziewczyna jak moze nie otworzy buzi??!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normnalnie nie otwiera buzi.Zawsze przed wizyta spokojna rozmowa.Tlumaczylam jej co i jak.Wszystko super.TRylko juz na fotelu zaczyna sie.3 tyg. tez bylam nie otworzyla buzi.Juz to byl ostatni dentysta w miescie.Juz nie mam nawet do kogo isc w miesice.Musze jechac dalej.Nikt u mnie w miescie nie stosuje sedencji ani znieczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sedacja jest super,moja 4 latka panikara dzięki temu dała sobie zrobić zęba. siedziała jak na haju i oglądała bajkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak dziala ta sedencja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla tego trzeba dbać o zęby od początku a nie tylko kiedy już mamy co leczyć. Ja chodzę do stomatologa http://medentes.pl/ gdzie wiem, że moje ząbki są w dobrych rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×