Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie_anula

Loxine przeciw wypadaniu włosów POLECAM

Polecane posty

Gość nie_anula

Hej, od pewnego czasu zaobserwowalam zwiekszone wypadanie wlosow. Jakis czas temu w watkach na forach dotyczacych tego problemu ludzie bardzo zachwalali preparat Loxine (link do www: www.loxine.pl). Zdecydowalam sie wyprobowac i osobiscie jestem zadowolona z rezultatow. Nie faszeruje sie tabletkami, z ato codziennie robie sobie wcierke, ktora milo rozgrzewa skoe glowy i do tego ladnie pachnie. Dlatego wszystkim korzy maja ten sam problem co ja mialam serdecznie polecam Loxine!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyynka86
I jak jestem z niego zadowolona. Dobry podukt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz I
mi też pomógł, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupilam chlopakowi na gwiazde, mam nadzieje ze zaareeaguje na neigo pozywtywnie, jesli nie to sama bede go stosowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie muszę się wysilać, już sama struktura "strony" pokazuje, że to kolejne naciągactwo Piotrusia Kaszubskiego, tego samego, od którego ludzie nie mogą wydostać kasy za niedziałające Lipoxine, Błonnik Beta, Vitalash, Lipocare... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że oszustwo, dokładnie takie samo jak Whitetime, Lipocare, Błonnik Beta, i z 50 podobnych. Mechanizm jest identyczny: - strona bez żadnych danych kontaktowych (kto przy zdrowych zmysłach na takim czymś wyda choć grosz?), nazwy firmy, REGONu... - zero regulaminu - "rekomendacje" nieistniejących lekarzy: nie istnieje żaden dr Antonii Herman!!!) - foty "klientów" to pokopiowane reklamowe zdjęcia z netu itd. itp. Jednym słowem: jedno WIELKIE OSZUSTWO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ani jednego konkretu! Przeczutajcie dokładnie, nawet skład nie podany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne tylko jest to ze ja normalnie dostalam produkt ktory zamowilam, nie czuje sie oszukana, wrecz przeciwnie jestem wzglednie zadowolona- jedynym minusem ktory powoduje ze wszyscy z tego nie korzystaja jest cena i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palikotka w Papilotach
ja mam trzy jeden to zoltko drugi to oliwa z oliwek trzeci to nafta z lampki wszystko GRA I BUCZY :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym poleciła moje sprawdzone serum w ampułkach jest świetne i bardzo dobrze działa !!! :) Kosswell Koxidil Regenerate . Serum przeciw wypadaniu włosów, które skutecznie walczy ze zmianami powodującymi wypadanie włosów. Jego aktywne składniki poprawiają mikrokrążenie skóry głowy i stymulują aktywność komórkową u nasady włosów, zwiększając ilość włosów w okresie wzrostu i zmniejszając liczbę strat w fazie wypadania. Należy stosować po umyciu bezpośrednio na skórę głowy delikatnie masując przez ok. 1 min. nie spłukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny produkt ten Loxine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomaszQ
piszcie sobie co chcecie, mi Loxine pomogl, ale jak polece go innym to pewnie ktos zarzuci mi spam...;/ czy opinie na forach juz sa przezytkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupiłem ten preparat . Po miesiącu uzywania nie zauważyłem żadnych zmian,myślę sobie może za krótko.Teraz mijają cztery miesiące i preparat nie powstrzymał wypadania włosów,a o wyrastaniu nowych to można sobie pomarzyć.Pomaga ale firmie trzepać kase i strzyc owieczki i baranków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie odżywienie i nie chodzi wyłącznie o stosownie kosmetyków, ale także o bogatą w składniki odżywcze i witaminy dietę. Niedożywienie, niezdrowe nawyki, nałogi niekorzystnie wpływają na wygląd naszej fryzury. Warto pozyskiwać z produktów spożywczych składniki, jak też stosować w racjonalny sposób suplementy diety takie, jak: witamina H, cynk, witaminy z grupy B a także nienasycone kwasy tłuszczów wyciągi ze skrzypu lub pokrzywy. Nie można liczyć na cud! Dodatkowo myć włosy w szamponie Seboradin jest rewelacyjny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam Loxine po czym zaczęłam analizować i... na opakowaniu brak informacji typowych dla takich produktów np Producenta. Napisałam email do firmy z takim zapytaniem i ..w odpowiedzi dostałam, iż jest to produkt firmy FARMONA Kraków z listy produktów profesjonalnych (sprawdziłam i nic takiego nie widzę) napisałam maila do Farmony z podobnym zapytaniem czy faktycznie są producentem tegoż specyfiku... odpowiedzi brak. Podsumowując ...wg mnie sądząc po informacjach jakie są na stronie Loxine i tym co jest na opakowaniu produktu ....Wielka Ściema !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny najpierw to wizyta u lekarza zrobienie badań i trycholog. Ja tez stosowalam rózne pierdoły i nic nie działało a jak sie okazało mam pozapychane ujscia włosa i nic przez to mi sie nie wchałania. a wrecz przeciwnie wypada mi coraz wiece wlosow. Zeby preparaty działały trzeba poznac przyczyne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.03.31 , oczywiście, że ściema, i tak p. Kaszubski działa. Identycznie robił ludzi w uja w przypadku kremu Hialuro Ultra po 200 zł sztuka: okazało się, że to był przepakowany w inny słoiczek krem firmy Świt, kosztujący w ROssmanie czy innych drogeriach 20-25 zł... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak duże ilości włosów gubimy to dobrze jest zrobić badania, a potem stosować witaminy i różne wzmacniające szampony zakupione tylko w aptece, Seboradin jest świetny. Najczęściej wypadają włosy po porodzie bo kobieta jest osłabiona, mogą wypadać ze zmęczenia i braku witamin,zastosować też dietę bogatą w składniki odżywcze i witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam używać ampułek KOXIDIL kiedy zauważyłam, że moje włosy stały się słabe i bez życia. Ampułki fajnie się wcierają, nie pozostawiają nieprzyjemnego tłustego uczucia na głowie. Pierwsze efekty, które zauważyłam po 2 tygodniach to lepsza wizualna kondycja włosa plus mniej wypadających włosów na szczotce. Teraz, po 3 opakowaniu jestem w pełni zadowolona, włosy są mocne, lśniące i pojawiły się nowe włoski. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×