Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Universum

Macie jakieś ulubione słodycze?

Polecane posty

Gość kato
Lubie tyle, że nie chce mi się wszystkiego pisac, ale śliwki w czekoladzie są w pierwszej 10-tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam najulubiensze ciasto- marcinek specjal z podlasia jest przepyszne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ptasie mleczko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:52 też lubię takie duże w ciemnej czekoladzie :D 18:54 a co to za ciasto? Nigdy o takim nie słyszałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przepadam ze słodkim, ale jak już sobie mam cukrem dowalić, to będzie to baton mars. x A jak tam ze zdrowiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rafaello, kinder bueno białe, mleczko zageszczone słodzone, bita śmietana, lody orzechowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:03 o jesteś Szeryfie, martwiłam się o Ciebie :( i Twoje samopoczucie Już lepiej, antybiotyk mi się skończył, byłam w pracy i nawet jeszcze nie mam gorączki :D 19:05 ooo mleko w tubce zajadałam za dzieciaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.55 to jest ciasto z kilkudziesieciu plackow jak na nalesniki przekladane smietankowa masa w zyciu nie jadlam nic lepszego:-) ale jeszcze ukrainska chalwe lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Universum dziś 19:03 o jesteś Szeryfie, martwiłam się o Ciebie smutas.gif i Twoje samopoczucie Już lepiej, antybiotyk mi się skończył, byłam w pracy i nawet jeszcze nie mam gorączki smiech.gif x Czyli co nas nie zabije, to nas wzmocni ;) Uni, czemu się martwiłaś o moje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie Ty pisałaś u Ryśka na temacie, że straciłaś przyjaciółkę? Jak nie, to sorry, gorączkę wtedy miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z miasta    Katowice
Moim ulubionym słodyczem jest cipka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Universum dziś Nie, to nie byłam ja. Przez parę dni się nie udzielałam w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff to super :D fajnie, że jesteś już :D ja byłam chora tydzień i tu gniłam z gorączką :D Boska też się o Ciebie wczoraj pytał :D 19:06 można to zrobić samemu w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do usera Kato - już niedługo ptasie mleczko będzie twoim ostatnim posiłkiem na tej ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Universum dziś Uff to super smiech.gif fajnie, że jesteś już smiech.gif ja byłam chora tydzień i tu gniłam z gorączką smiech.gif x Uff ktoś się cieszy na mój widok, niesamowite :D Jak pierwszy dzień złapałaś wysoką temp., to wtedy z Tobą pisałam. Trochę tam bredziłaś od rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pamiętam to dobrze :D potem ozdrowiałam, byłam w piątek w pracy i na mieście i niestety wieczorem 39,8 :D ale już dziś prawie ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka    1999
ulubionych nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Universum dziś Boska też się o Ciebie wczoraj pytał smiech.gif x Bajkowy, to pewnie chciał wiedzieć ile kaw wypiłam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ptasie mleczko, biała czekolada, zwłaszcza lindt :), wafelki prince polo, oreo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka    1999
Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Universum dziś Szeryfie ale testament już nieaktualny sorry smiech.gif x O skubana, a tak liczyłam na tego mopa ;p Uni bo miałam się już kiedyś spytać i jak tam z tą dynią, co z niej zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upiekłam ją w piekarniku do miękkości ( w kawałkach oczywiście :D) i z części zrobiłam zupę krem a z reszty dżem :D ale taki 100%dyni z goździkiem i cukrem trzcinowym :D na zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lał, jeszcze masz trzy, no to możesz eksperymentować :D spróbuj ciasto dyniowe i placki z dyni, a zupa krem z dyni, mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×