Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LukiLuki

Podkład który nie bieli twarzy

Polecane posty

Gość LukiLuki

Hej, mam pytankko :) mam jasna karnację, i przez niektóre podkłady na zdjęciach wychodzę jak trup,, dosłownie. Uzywałam Rimmela alsting finish w odc 103 jednak on w szczegolnosci opowodowal taki efekt ;/ dziewczyny znacie moze jakis podkald ktory nie robil b ytrego problemu? broznzery nie wcho0dza w gre. z Gory dzieki za odp!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LukiLuki
up up :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LukiLuki
Zmieniałam, juz wiele wiele razy. Jak myslisz, revlon colorstay w odcieniu buff tez bedzie bielic twarz na zdjeciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
sprobuj wybrac jakis podklaz firmy Marry Kay:) bardzo naturalne podklady mają, nie widac ze sie ma podklad twarz jest idealnie wygladzona:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemożebne
Buff nie jest najjaśniejszym odcieniem, więc nie bieli twarzy. To jasny beżyk. Ja używam od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemożebne
Mi ten podkład Rimella dawał jakiś taki niezdrowy jasny połysk, może stąd ta bladość na zdjęciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hujqqqq
nie rozumiem towjego pytania:/ skoro masz podkład w kolorze cery to powinien być taki sam efekt bieli jak bez podkładu, bez bladośc i 'Z " bladośc, jak podkład mozęloi bielić? widocznie za jasny kypujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemożebne
A ja strzelam, że to o ten połysk chodzi. W lustrze jak się ogl\ądasz może to być niewidoczne, a na zdjęciu światło się odbija i wychodzi trupia bladość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×