Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

POMOZCIE!!! jak wyczyscic dywan z lakieru

Polecane posty

Gość gość

Jak mam zeprac lakier do paznokci z dywanu?? Mieszkamy z chlopakiem u jego siostry w wynajetym domu ona z gory wplacila sporo kasy i nie zwroca jej tego jesli cos zostanie zepsute nawet palic na gorze nie mozna zeby czasem wykladziny nie przypalic a mi wlasnie na te wykladzine wylal sie czerwony lakier :( wykladzina jest jasno czerwona a lakier krwisto czerwony probowalam zmyc to zmywaczem i plynem do mycia okien tylko to pod reka mialam troche plama sie rozjasnila ale nie az tak zeby nie bylo jej widac jak mam to zmyc albo chociaz rozjasnic zeby kolorem wpadalo w odcien dywanu pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmywaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozpuszczalnik do farb , lakierów, lub benzyna ekstrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Jeżeli ubrudziłaś lakierem dywan, brudne miejsce nasącz zmywaczem lub acetonem. Po kilku minutach połóż na plamie ręcznik i mocno go dociśnij. Powinien wchłonąć w siebie zabrudzenie. Inną metodą na usunięcie plamy z dywanu lub tapicerki jest użycie płynu do mycia naczyń. Wymieszaj łyżkę płynu z dwiema szklankami ciepłej wody. Nanieś roztwór na plamę, używając ściereczki. Pocieraj zabrudzenie aż do całkowitego wsiąknięcia płynu. Na samym końcu zmocz tkaninę zimną wodą.- x Google nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychodelirium myslisz ze nie czytalam namoczylam to miejsce ale plama sie tylko troche rozjasnilam nadal jest mocno widoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zetrzyj pilniczkiem, zgól maszynką do golenia, zdrap paznokciami, albo kup rozpuszczalnik i próbuj rozpuszczalnikiem.. Chociaż z tym ostatnim nie wiadomo, czy nie odbarwi się kolor właściwy. Ostatecznie zawsze możesz kupić lakier pod kolor dywanu i zrobić nową plamę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
probowalam to wyciac ale przez namaczanie lakier wszedl glebiej moja gupota czemu nie moglam tych paznokci bezbarwny malowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja nie wiem co ty robisz, mi zawsze schodziło zwykłym zmywaczem a raz zdażyło się, że cały lakier się przez moją nieuwagę wylał - najpierw to przykrylam scierka ze zmywaczem, a potem, wacikiem przecierałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×