Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poradźcie mi tani prezent dla osoby ze specyficznym gustem

Polecane posty

Gość gość

Hej. Umówiłem się z kobietą, że na Święta składamy się na wyjazd i że kupujemy sobie drobiazgi za 50zł max. No i mam problem, bo nie wiem, co jej kupić, bo ona ma "drogi" gust. A może nie drogi, ale nie mogę nic ciekawego znaleźć w niższych cenach :) Lubi tylko naturalne i szlachetne materiały i dobrej jakości rozwiązania. Kupiłbym jej kocyk, ale ona używa tylko wełnę. Kupiłbym jej srebrną biżuterię, ale ona nosi tylko na zamówienie robioną. Kupiłby jej etui na telefon, ale ona ma - no i oczywiście jakieś drewniane za 250zł. Ma bardzo mało rzeczy, ale wszystkie proste i dobrej jakości. No i co kupić takiej osobie?! (Jedzenie nie.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale jaki kubek byś widziała dla osoby ze specyficznym gustem? Ona też byle czego nie używa, tylko jakieś termiczne, coś w tym stylu https://homeandpassion.pl/kubek-termiczny-vilma-vintage.html - cenowo odpada, zresztą ma ich dużo. Książek nie kupuje, wyłącznie ebooki. Kawę pije, ale to jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kup mega dużego Mikołaja z dobrej niepodrabianej czekolady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamoq duzy pół litrowy kubek z twoją podobizna i jakiś nspis teraz można zamówić to w wielu miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A coś poza kubkiem i artykułami spożywczymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh, masz pomysl :) ale straszna jest ta temperówka. No i do 50zł, jak napisałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minerał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki płaski minerał (przekrój) można używać jako podstawkę pod np. biżuterię do założenia na następny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, super pomysl :) podrzuccie coś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bobr jest wyczesany nie wiem co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, serio taki z ciebie sknera? Ze nie mozesz Przekroczyć budżetu o np 20 Zł? To słabo Widze wasze zycie razem przy jej wysublimowanym guscie, skoro tak sie trzymasz tych 50 złotych i wyjazd równiutko na pół. Ale Odpowiem - kawa To dobry pomysl. Tak taka 3 x 100 gram, wyjdzie po 15 zł za 100 g. Rożne smaki, ale to w takich sklepach, gdzie maja kawy i herbaty świata. Zostanie jeszcze 5 zł extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A butelka wina nie może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę, ale tak się umówiliśmy :) i staram się do tego dopasować. A nie chcę jej kupować nic spożywczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srebrny łancuszek może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szukaj czegoś z******tego dla mega gustu za 5 dych i nie truj d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba przekonaliscie mnie do kawy. Kupie jeszcze torebke prezentowa to akurat wyjdzie 50 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie szukam, ale widzę, że w znakomitej większości albo nie czytacie, czego szukam, albo się wyżywacie... Tym którzy chcieli i próbowali pomóc, dziękuję. Czyli Bazience i gościowi z 22.17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup majtki meskie z reniferem w wiadomym miejscu. Koszt ok 10 zl. Doczep do majtek 40 zl. Ubierz sie w nie. Zaloz szlafrok. W odpowiednim momencie zrzuc szlaftok i powiedz zeby wziela swoj prezent. Oryginalny i niepowtarzalny. Zapamieta do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakas ladna recznie robiona bombka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pisałam o 22:27 i czytałam co napisałeś. To mi tez podziękuj, bo za Bazienka podsunęłam jakie kawy kupić. Bez nas byś nie wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamil to Ty???? Nie potrafisz sam wybrac dla mnie prezentu tylko musisz pytac sie??? I ze ja mam niby taki wysublimowany gust??? Mam drogi gust??? Ostatnio pojechales mi z prezentem na urodziny. 3pak bawelnianych fig. Moze mialam srednia mine ale nie chodzilo mi o ich cene!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja (tak mi się wydaje) mam właśnie dość specyficzny gust i jesli juz coś kupuję, to są to rzeczy dobrej jakości i dość drogie (perfumy, ubrania i kosmetyki to najgorsza opcja jaką może ktoś wybrać dla mnie na prezent, bo raczej jeszcze nikt w mój gust nie trafił-ale zawsze bardzo dziękuję i miło mówię, że bardzo mi sie podoba-nikt nic nie poradzi ze mam gust jaki mam, ale wiem, że najważniejsze są intencje-i to docieniam). W pracy (jest nas 4 kobiety) zawsze na urodziny każdej z nas składamy się na takibsymboliczny prezent, właśnie mniej więcej do 50 zł. Ostatnio dostałam od koleżanek piękną filiżankę :-) naprawdę cudo, byłam tak miło zaskoczona, że jak rzadko pijam kawę, tak jeśli już do ie ja robię, to tylko w tej filiżance-bo herbata to wiadomo ;-) Tak więc polecam taki prezent :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ma dużo kubków, filiżanek nie lubi. Myślałem też nad tacą łupkową. No co Ty ;) nie kupiłbym kobiecie trójpaka fig :) Buty - tylko ze skóry. Koszule - tylko z lnu i jedwabiu. Część ciuchów szyta na miarę. Buty, torebki i paski tylko ze skóry. Biżuteria tylko ze złota i srebra, tylko z kamieniami. Komórka - iPhone. Tablet - iPad. Odtwarzacz do muzyki - iPod. Meble - tylko drewniane, część na zamówienie. W kuchni jakieś noże ze specjalnie hartowanej stali, z rękojeścią z drzewa egzotycznego, patelnia. Ostatnio kupowała garnki żeliwne, 300zł / szt. Jak to nie jest drogi gust to jaki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej cenie to musi być coś personalnego. Ja bym kupiła piękny zeszyt/dziennik i codziennie zapisywala w nim rzeczy, które mi się w drugiej osobie podobają, jej ulubione powiedzonka itd. Może być też kalendarz książkowy z takimi niespodziankami gdzieniegdzie, w końcu idzie nowy rok. Jeśli masz zdolności plastyczne możesz w tym kalendarzu narysować gdzieś jej portret albo pstrykac jej ładne fotki z ukrycia (np. gdy spi). Po prostu, wyraz miłości i uwagi. Podany z czerwoną różą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i kolejny fajny pomysł, dziękuję ! 🌼 Ja jej pieniędzy nie żałuję, ale teraz szukam prezentu do 50zł bo takie były ustalenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może świeca zapachowa z wosku sojowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo rośliny: Tillandsie, Oplątwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×