Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rezygnacja z pracy

Polecane posty

Gość gość

Cześć! Od roku pracuje w biurze, 2 km od mojego domu. Kończę 4 rok studiów i praca ta była idealna bo w zawodzie, mam umowę na pół etatu. Szef szedł mi na rękę jeżeli musiałabym być na uczelni. Świetni ludzi, luźna atmosfera, fajna praca. Tylko, że... obecnie mam zaległości w wypłaceniu wynagrodzenia za okres 3 miesięcy. Nigdy nie dostałam całej wypłaty na raz. Zawsze płaci mi co piątek po 200, 300 zł a ostatnio nawet i po 100 zł co drugi miesiąc. Ma olbrzymie długi, nie jestem wyjątkiem w tej firmie . Inni pracownicy mają jeszcze większe zaległości. I teraz mam dylemat. Zwolnić się czy też nie? Plusy to bliskość pracy, nie muszę niczego szukać na wakacje, zero stresu, doświadczenie do CV leci, ale... pracuje praktycznie za darmo. Co byście zrobiły na moim miejscu? Jedyny minus tej pracy to praktycznie brak pieniędzy. Mam dość dostawania po 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz masz rok doswiadczenia nie wiem kto ci daje na zycie, ale jesli nie musisz pracowac i pytasz sie nas czy robic za darmo... to rob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koles ma dlugi makabryczne nie mysl sobie ze mu te pieniadze z nieba spadna a jak co do czego komornik w peirwszej chwili zajuma prowzje sobie potem splaci kontrachentow a szarych pracownikow splai "kiedystam" czyli latami bedziecie miali zwaracane te peiniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prace możesz zacząć jeszcze dziś, w tym miejscu : ebrokerpartner.pl/polecajacy/dsT5F jako specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych i nie tylko. Praca zarówno dla osób z doświadczeniem, jak i bez. Najważniejsze jest dla Nas to abyś miał dobry kontakt z innymi osobami. Klientów możesz zdobywać zarówno wychodząc jak i nie wychodząc z domu. Z Naszego doświadczenia wynika, że najlepszym kanałem sprzedaży są portale społecznościowe. Nie musisz od razu zakładać fanpage, ale z pewnością warto to rozważyć. W pierwszej kolejności produkty możesz polecać swoim znajomym. Poniżej przedstawiam obowiązujący system prowizyjny : konto osobiste - 140 złotych konto firmowe - 180 złotych lokata - 144 złote pożyczka na 0% - 120 złotych pożyczka bez zaświadczeń - 225 złotych pożyczka gotówkowa - 2.5% karta kredytowa - 140 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym szukała, kiedy bym znalazła,zwolniłabym się w obecnej. Niepłacenie, bo ma się długi, to najwyższy pozion chamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie płaci to jakby się pracowało za darmo, więc po co? Albo skonfrontować problem i wymusić płacenie, albo gdzieś zgłosić, albo po prostu się zwolnić i szukać normalnej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q1
Nic nie zmieniaj. Przecież masz blisko do pracy. To tylko dwa kilometry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama widzisz jak sytuacja się rozwija. Na gorsze nie na lepsze, coraz większe opóźnienia z płacą i większe zaległości. Jego długi rosną, może to i dobra praca ale to praca na tonącym okręcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×