Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to jestttttttttttttttttttt

studia licencjackie

Polecane posty

Gość jak to jestttttttttttttttttttt

Czy ukończone studia licencjackie to jest już wykształcenie wyższe???????????czy dopiero po mgr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podkarpacka pindzia
wyzsze wyższ, ale jesli nie uzupełnisz studiówmaigisterskimi, lub nie bedzies zpracować w swoim zawodzie do ilus tam lat po ukończeniu licencjata.......on Ci przepadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jestttttttttttttttttttt
zapomniałm dodać że proszę o odpowiedź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jestttttttttttttttttttt
dzięki pindzia....a z tym że przepada to pierwszy raz słyszę!!!!!!!!!!!jestes pewna??????? :0 to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyższe nie pełne
wtedy będzie wykształcenie i żeby mieć wyzsze trzeba magistra zrobić i wcale nie trzeba w swoim zawodzie pracować bo raz zdobytej wiedzy i tytułu nikt ci nie może zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jestttttttttttttttttttt
tak też myślałam zę to nie moze przepaść......ale ok mam ukończony licencjat i chcę złożyć podanie o prace w wymogach jest wykształcenie wyżesz...wiec nie wiem czy ja spełniam czy nie zpełniam chyBA TAK POSREDNIO..I NIE WIEM CZY JEST SESN SKłADAć PODANIE BO MOZę ODRAZU ODżUCą SKORO NIEPEłNE JAK MYśLICIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyższe nie pełne
oj spróbować można zawsze możesz zrobić z nimi taki dil i powiedzieć że w czasie pracy pójdziesz się dokształcić jeśli masz odpowiedznie kompetencje do tej pracy to czemu masz nie spróbować najwyżej ci odmówią ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. ps. jaki kierunek ukończyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×